Павло Зібров через 30 років перезаписав свій легендарний суперхіт

Як і в кліпі, знятому у 1994-му, співак їде столицею в кабріолеті
колаж: glavcom.ua

Пісня «Хрещатик» стала музичним символом Києва

Вперше українці почули пісню «Хрещатик» на слова Юрія Рибчинського у виконанні народного артиста України Павла Зіброва у 1994 році. З того часу вона є візитівкою співака, а тепер, через майже три десятиліття, співак разом з проєктом Kolaba вдихнули у композицію нове життя.

Співаки їздять на кабріолеті столицею, як і в кліпі, знятому у 1994 році. В коментарі до кліпу йдеться, що «Хрещатик» втілює в собі душу та енергію самого Києва, де переплітаються минуле і майбутнє, традиції та інновації.

«Ця пісня – це глибокий погляд на історію та сучасність міста, який перетинається з неймовірною музикою Павла Зіброва і потужним текстом Юрія Рибчинського, що не втрачають своєї актуальності. Історія «Хрещатика» розповідає про відданість, силу духу та віру в майбутнє», – зазначають виконавці.

Зібров та Kolaba наголосили, що новою версією хіта хочуть «розширити горизонти цього шедевра», який викликає глибокі почуття та враження. «Цей трек є символом єднання та гордості для кожного українця та тих, хто любить та цінує багатство культурної спадщини», – йдеться у коментарі.

Павло Зібров через 30 років перезаписав свій легендарний суперхіт фото 1

Павло Зібров зазначив, що незабаром презентує ще одну спільну роботу з Kolaba.

До слова, гімн Києва «Як тебе не любити, Києве мій!» композитора Ігоря Шамо та поета Дмитра Луценка було написано у 1962 році. Через три десятиліття столиця вже незалежної країни отримала нову присвяту. Пісня «Хрещатик» стала сучасним музичним символом Києва. Її автори – на той час молодий співак та композитор Павло Зібров та поет-пісняр Юрій Рибчинський – зустріли музу випадково, за спільним столом. Хіт було написано за 20 хвилин.

Нагадаємо, у червні Павло Зібров випустив нову версію легендарного хіта «Білий цвіт на калині».

Читайте також: ТОП-100 золотих хітів Незалежної України

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: