Козловський різко висловився про Кондратюка та порівняв його з Путіним

Козловський (праворуч) вважає, що подальша комунікація з Кондратюком «не має ані сенсу, ані перспектив»
колаж: Апостроф

Козловський переконаний, що Кондратюк боїться йти з ним на контакт, адже тоді «доведеться визнати свою непорядність»

Український співак Віталій Козловський прокоментував відмову колишнього продюсера Ігоря Кондратюка від пропозиції про мирову угоду. У своєму Instagram виконавець заявив, що не бачить більше сенсу комунікувати зі своїм екснаставником. Козловський переконаний, що Кондратюк просто хоче його знищити.

«Подальша комунікація не має ані сенсу, ані перспектив. Це те саме, що вести переговори з Путіним. Якщо стоїть задача сліпо і жадібно знищувати, то здоровий глузд і доводи будуть безсилими», – заявив Козловський.

Віталій Козловський
Віталій Козловський
Фото: Instagram/Віталій Козловський

Виконавець переконаний, що Кондратюк боїться йти з ним на контакт, адже тоді доведеться визнати свою непорядність протягом багатьох років їхньої співпраці. За словами Козловського, його колишній продюсер може лише апелювати рішеннями судів, про які він і сам добре знає та не відмовляється від зобов'язання сплачувати борг.

«Я здогадуюсь про причину, з якої він категорично не хоче зі мною говорити особисто. Це страх. Скинувши ці переговори на представника, він апелюватиме винятково до рішень суду про порушені авторські права. Коли я і сам знаю та не заперечую, що ці пісні співав і буду за це платити. Але, говорячи зі мною очі в очі, доведеться визнавати (або принаймні пам'ятати) всі ті епізоди непорядності, які мали місце в мій бік всі роки співпраці, і які врешті призвели і до припинення цієї співпраці, і до судів», – наголосив Козловський.

Співак додав, що не мав бажання виносити їхній конфлікт назагал. Однак лише в цьому випадку Козловський може бути спокійним, що його слова ніхто не перекрутить.

«Публічність у цій справі - моя єдина броня. Це гарантія того, що мої слова вчергове не перекрутять і не звинуватять безпідставно у купі лайна, яке в мій бік виливається вже 11 років», – додав співак.

Нагадаємо, український співак Віталій Козловський прокоментував, як і чому його колишній продюсер Ігор Кондратюк забирає у нього зарплату військового.

На своїй сторінці у Facebook виконавець пояснив, що щомісяця з його зарплатні стягується певний відсоток коштів на погашення виконавчих повноважень. Зокрема, гроші переказуються на користь Ігоря Кондратюка, а також в держбюджет на погашення штрафу. Козловський пояснив, що половина його зарплати після всіх відрахувань залишається.

До слова, український продюсер Ігор Кондратюк звинуватив свого колишнього підопічного, українського артиста Віталія Козловського, у неправдивості.

Згодом експродюсер Віталія Козловського Ігор Кондратюк відреагував на пропозицію співака припинити багаторічну ворожнечу, уклавши мирову угоду.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: