Суперхіт Катерини Бужинської переспівала донька іншої відомої артистки (фото)

Піскарьова-молодша переспівала відомий хіт. Піскарьова-старша задоволена
колаж: glavcom.ua

Тетяна Піскарьова благословила свою доньку Анастасію на сольну кар’єру

Донька Заслуженої артистки України Тетяни Піскорьової Анастасія розпочала власну сольну кар’єру. Молода співачка вийшла вперше на сцену 19 листопада у ювілейному концерті до 75-річчя Олександра Злотника, композитора, керівника Київської муніципальної музичної академії ім. Глієра.

Анастасії Піскарьовій організатори доручили виконати суперхіт авторства Злотника «Балада про фігурна катання».

Ця пісня була написана на російськомовні вірші Юрія Рибчинського у 1985 році.  Але популярності твір набув лише у 1998 році коли його виконала на той момент 19-річна Катерина Бужинська (нині – Народна артистка України). Багатьом слухачам пісня відома за назвою «Лед» та дуже дорогим, як на ті часи, кліпом.

Піскарьова-молодша виконала відомий хід в українському перекладі Рибчинського. У коментарі Главкому Олександр Злотник зауважив, що ця композиція залишається в репертуарі Бужинської. Саму Народну артистку запрошували взяти участь у ювілейному концерті, але вона не змогла через запланований виступ у Фінляндії.

Анастасія Піскарьова на сцену вийшла у блакитній сукні. Перед виходом донька на сцені її знаменита мама анонсувала цю подію у своїх соцмережах, зазначивши, що чи то для неї це «хвилююча мить», чи то що вона «хвилююча мать».

Тетяна Піскарьова відправляє свою доньку Анастасію на велику сцену
Тетяна Піскарьова відправляє свою доньку Анастасію на велику сцену

Нагадаємо, з вересня 2012 року Тетяна Піскарьова працює в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв кафедри музичного мистецтва. Її доньці Анастасії 17 років, вона є студенткою Академії Глієра, якою керує Олександр Злотник.

Суперхіт Катерини Бужинської переспівала донька іншої відомої артистки (фото) фото 1

Як повідомляв «Главком», 15 листопада свій 75-й день народження відзначив Народний артист України та ректор Київської муніципальної академії музики імені Рейнгольда Глієра Олександр Злотник. Супехіти Злотника «Гай, зелений гай», «Родина», «Все золото світу», «Святкова», «Білі лілеї» виконували і виконують найвідоміші артисти України.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: