Арсен Мірзоян вперше назвав причину смерті Ніни Матвієнко

Ніна Матвієнко завжди казала, що добре почувається, попри кілька перенесених операцій
фото: Nina.Matviyenko/Facebook

«Вона ніколи не хотіла, щоб її слабкою вважали»

Стала відома причина смерті народної артистки України Ніни Матвієнко, яка померла за два дні до свого 76-річчя. Її назвав співак Арсен Мірзоян у інтерв'ю Славі Дьоміну.

За словами Мірзояна, у його тещі була онкологія і їй раптово стало погано.

«Було важко. Спочатку Ніна Митрофанівна просила, щоб чоловіки не з’являлися, лише дівчата. Не хотіла, щоб її такою бачили, а потім приїжджали всі, хто був вільний. Все одно треба було їздити – привозити ліки, просто поговорити. Десь місяць це відбувалося. Вона ніколи не скаржилася», – розповів співак.

Мірзоян розповів, що у Тоні залишилися останні слова Ніни Матвієнко. Пізніше народній артистці стало зовсім погано.

«Ніна Митрофанівна ні на що не жалілася, а потім їй різко стало погано. Ми не розуміли, що це може бути. Ніхто не розумів, що це так серйозно», – зазначив він.

Арсен Мірзоян підтвердив, що у Ніни Матвієнко була онкологія. Він додав, що його теща завжди казала, що добре почувається, попри кілька перенесених операцій.

«Вона ніколи не хотіла, щоб її слабкою вважали. Вона вважала себе здоровою людиною, у неї ніколи нічого не боліло. І  завжди коли ми їй казали, що треба ходити по лікарях, здавати аналізи, вона відповідала: я добре себе почуваю. Завжди вела здоровий спосіб життя. Вона просто запитувала, коли це закінчиться», – зазначив співак.

Легенда української сцени, Народна артистка України Ніна Матвієнко 8 жовтня пішла з життя. 10 жовтня їй виповнилося б 76 років. 

Президент Зеленський висловив співчуття рідним і близьким Народної артистки України Ніни Матвієнко. Також мер столиці Кличко висловив співчуття у звʼязку зі смертю Народної артистки України та Почесного громадянина міста Києва Ніни Матвієнко. 

Чимало українців та колег артистки публікували співчутливі дописи в пам’ять про легендарну співачку, віддавали шану її таланту. Однак були й такі, хто в день смерті артистки наважився закидати їй сепаратизм та ватні погляди. Зокрема, пригадали, що Ніна Матвієнко називала російсько-українську війну братовбивчою, не виступала в зоні АТО і навіть проклинала захисників України. Тим часом історик і журналіст Едуард Андрющенко оприлюднив у мережі документи, котрі свідчать, що КДБ стежив за Ніною Матвієнко через проукраїнську позицію.

Читайте також: 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: