Потап засвітився на відпочинку в Дубаї в компанії росіян

Потап випускає пісні українською та хейтить росіян, тому що так зараз потрібно
фото: realpotap/Instagram

«Ось такі люди й працюють на руку ворогові»

Відомого українського продюсера та виконавця Потапа помітили у Дубаї, де він розважався в елітному ресторані. При цьому він був не сам, а в компанії росіян, розповів блогер Богдан Беспалов у YouTube

Зокрема, українця побачили на відео, яке розмістила в Instagram-stories дружина учасника російського гурту «Иванушки International» Кирила Туриченка Дар'я Тарасова. У ролику чути, як Потап за кадром коментує те, що відбувається російською мовою: «А око – діамант». Станом на зараз відео вже видалене.

«Потап випускає пісні українською, тому що так потрібно, говорить про Україну в Instagram, тому що так потрібно, хейтить росіян, тому що так потрібно, говорить на публіку українською, тому що так потрібно. А за кадром він буде тусити з ру*нею: від золотої молоді до умовного кіркорова, говорити про «адін народ» і «ета всьо палітіка, ані дагаваряца», поки гинуть кожного дня наші воїни. Мало*оса в ньому ніколи не викорінити від слова зовсім. Ось такі люди й працюють на руку ворогові», – коментує відео Беспалов.

Він зазначив, що не звинувачує Потапа у зрадництві, але вважає, що саме такі люди стають «ждунами» та навідниками.

«Так що ніякі відбілювання Потапа колегами по цеху, мовляв, Олексій затих, тому що йому погрожували Кадировим – не проканають. Явно не від страху Потапенко відпочиває в Дубаї з росіянами», – додав блогер.

Блогер підкреслив, що не хоче образити Потапа, і додав, що йому незрозуміло, чому у той час, коли багато українців віддають своє життя, сили та все інше заради здобуття перемоги, відомі артисти розважаються за кордоном.

«Я не маю на меті образити Олексія. Це його життя, його вибір, але шкода, що людина з такими можливостями замість допомоги рідній країні вдягає маску «жертви», говорить про підтримку України з дубайського номеру. Змінились люди, країна, але не Потап. Він сьогодні продовжує жити категоріями «связі всьо парєшают», «вєсь мір у маїх ног», «пєрєжду і вєрнусь как всьо утіхнєт», «какая разніца», – зазначив він.

Богдан Беспалов резюмував, що раніше був «батальон Монако», а став «батальон Дубай».

Військовий журналіст, фотограф та боєць Петро Сазонов в оригінальний спосіб висміює українських зіркових чоловіків, які не стали на захист Батьківщини. На титулах опинився актор Дмитро Ступка, продюсер та співак Потап та інші українці, які намагалися сховатися від мобілізації .

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: