Віталій Кім показав, як зустрічає на вокзалі дружину, яка повернулася до Миколаєва

За словами Кіма, за місяці війни він лише один раз бачився зі своєю родиною
Фото: соцмережі Кіма

Разом із дружиною Юлією Кім чиновник виховує трьох дітей

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім на своїй сторінці в соцмережі виклав емоційну світлину з особистого життя. Політик після тривалої розлуки зустрівся з дружиною Юлею, яка довгий час знаходилася з дітьми за межами Миколаєва. Судячи з фото, Юлія повернулася додому разом з їхнім сином.

На фото Віталій та Юлія обіймаються, а поруч позує друг сім'ї з плакатом «Юля, welcome home» та син подружжя. Як відомо, з початком повномасштабної війни РФ проти України родина Віталія Кіма виїхала з Миколаєва. «Главком» писав, що за місяці війни Кім виїжджав за межі області тричі, зокрема щоб побачитися із сім'єю. «Кожен виїзд я погоджую зі своїм керівництвом, тому що за замовчуванням я маю бути в регіоні», – каже чиновник.

За словами Кіма, за цей час він лише один раз бачився зі своєю родиною. «Багато сімей кажуть, що проблеми почалися, тому що забуваєш телефонувати. Це реально так. Дружина чекала до 3.00, іноді й до 4.00, поки я звільнюся, щоб зателефонувати: «Усе гаразд, добраніч». Я навіть не можу сказати, що перші чотири місяці була можливість, щоб поговорити. Потім стало трохи легше. Зараз зовсім ніби легше з погляду спілкування із сім'єю», – зазначив він.

Раніше «Главком» писав, що Віталій Кім поділився на своїй сторінці в Інстаграм рідкісним фото – чиновник знявся у колі дружини та трьох дітей. Разом із дружиною Юлією Кім чиновник виховує трьох дітей: двох дочок – Євгенію та Олександру, а також сина, якого звуть Руслан.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: