Найтитулованіший російський режисер про два жести Путіна: Це потворно

Звягінцев: Одна людина сидить перед кнопкою ядерного удару, а мільярди чекають, натисне вона чи ні
фото з відкритих джерел

Андрій Звягінцев послідовно виступає із критикою війни, яку Росія розв’язала в Україні

Самий відомий у світі російський режисер Андрій Звягінцев заявив, що виходить з оскарівської комісії РФ через рішення комітету РФ відмовитися від висування на премію «Оскар» у 2022 році фільму російського виробництва. Свою заяву режисер опублікував на сайті «Медуза». В ній є кілька слів і про господаря Кремля.

Звягінцев пише, що той уже «зробив два незворотні жести»: розпочав війну в Україні і «вирішив влаштувати виїзд зі своєї країни величезної кількості громадян» – після оголошення часткової мобілізації РФ залишило багато росіян.

«Катастрофічні за масштабами гуманітарного лиха наслідки в руках (і на руках) однієї людини. У майбутньому як «прекрасної Росії майбутнього», а й усього світу просто необхідно переглянути такий стан справ. Модель «один вирішує за всіх» – не робоча, а головне – згубна. Це потворно. Як і те, що одна людина сидить перед кнопкою ядерного удару, а мільярди чекають, натисне вона її чи ні», – написав Звягінцев.

Андрій Звягінцев – лауреат Венеціанського та Канського фестивалів, дворазовий номінант на премію «Оскар». Він послідовно виступає із критикою війни, яку Росія розв’язала в Україні.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: