Тарабарова, яка через скруту продає дім, про долю колективу: стали таксистами та викладачами

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Світлана Тарабарова розповіла про фінансові проблеми, які нині переживає її родина

Співачка Світлана Тарабарова зараз, як і більшість її колег з шоу-бізнесу, переживає не кращі часи через відсутність концертів. Артистка зізналася в інтерв’ю 24 каналу, як живеться нині музикантам з її колективу.

«Насправді армія вимушених таксистів отримала й кілька людей з нашої команди,  – каже Тарабарова. – Хтось з дівчат-танцівниць викладає танці, гітарист професійно зайнявся ютуб-просуванням. Окрім цього, вони також «воюють» разом зі мною на музичному фронті й уже відвідали з концертами багато військових частин. Це важко, але щиро сподіваюсь, що дуже скоро все зміниться, і я зможу зібрати команду в тому ж складі».

Також Світлана Тарабарова розповіла про фінансові проблеми, які нині переживає її родина. Будинок Тарабарової під Києвом – в кредиті. На запитання журналістки, чи справді співачка продає будинок, Світлана відповіла: «Ми дійсно вперше стикнулися з такою кризою, що не можемо виплачувати кредит за будинок. Тому найближчим часом виставляємо його на продаж».

«Слава богу, у нас не з банком підписаний кредит, а з забудовником. Нам пощастило, пів року на нас ніхто не тиснув, власник містечка розумів, що моя робота, мій бізнес повністю помер, так би мовити. Шоубізнес помер 24-го лютого, він лише на благодійних засадах для всіх абсолютно артистів. Якщо хтось каже, що там він заробляє якісь мільйони доларів – не  вірте в це. Так, десь там щось проскакує, але не у багатьох. В нас роботи поки що за гроші не було», – розповіла артистка в одному з недавніх інтерв'ю.

«Останній місяць ми живемо дуже важко: нам потрібно віддавати, а ми не знаємо, де взяти ці гроші. І прийняли рішення, що будемо продавати будинок. Це просто речі, до них не можна прив'язуватися. Просто, що робити? Тому будемо шукати людину, яка в класні руки забере те, що ми викохали», – розплакалася Тарабарова.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: