Юрій Горбунов відповів на хейт через свій орден від Зеленського

Горбунов зізнався, що навчився не реагувати на негативні відгуки
фото з відкритих джерел

Горбунов розповів, як бореться з тими, хто любить хейтити в соцмережі

Телеведучий та продюсер Юрій Горбунов зіткнувся з хейтом на свою адресу після того, як отримав від президента Зеленського орден «За заслуги» ІІ ступеня.

В інтерв'ю для ютуб-каналу «Розмова» Горбунов зізнався, що навчився не реагувати на негативні відгуки хейтерів у коментарях. «Думаєте, Хливнюку не пишуть: «Що ти там сидиш на фронті? Іди пісні пиши», а тим, хто пише пісні, кажуть: «Що ти сидиш, пишеш пісні? Іди на фронт»? У цьому людська суть. Люди завжди ділилися на активних, пасивних і на диванну сотню. Пише, як правило, диванна сотня. Це ті люди, які реально нічого не роблять. У мене особисто немає часу сидіти в Інстаграмі, гортати сторінки інших – на це я ще знайду час, але сидіти коментувати, шукати, де б там когось обі#рати... Це точно роблять люди, які мають час. У тих, хто сидить і нічого не робить", – поділився Горбунов.

Горбунов розповів, як бореться з тими, хто любить хейтити в соцмережі: «Я таких людей, особливо, які часто пишуть одне й те саме, обмежую в інстаграмі. Я їх не баню, я їх обмежую, вони не бачать, що я їх обмежив, вони пишуть все своє гівно, а крім мене це ніхто не може прочитати, його не видно. Я його забаню – в мене зменшиться кількість підписників. Хай він думає, що він мій підписник», – пояснив телеведучий.

Нагадаємо, одночасно з телеведучим державні винагороди отримали, зокрема, Євген Кошовий із Олександром Пікаловим. Кошовий розповів, за що отримав державну нагороду, а також припустив, чому це викликало стільки емоцій.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: