У Новій Зеландії оркестр влаштував виступ для курей

Як показало дослідження, курям найбільше до вподоби саме композиції
фото з відкритих джерел

Для птахів створили спеціальний музичний твір – Chook Symphony №1

На фермі в Новій Зеландії перед стадом курей виступив симфонічний оркестр у чорному вбранні. Про це повідомляє The Guardian.

Для птахів створили спеціальний музичний твір – Chook Symphony №1. Ферма хотіла збагатити життя курей гарною музикою.

Як пояснив один із власників ферми, Бен Босток, курчатам упродовж кількох років вмикали записи класичних творів.

«Адже доведено, що вона допомагає їм розслаблятися», – пояснив він. І справді, дослідження показали, що тварини справді позитивно реагують на таку музику. Курям, схоже, найбільше до вподоби саме барокові композиції.

Оркестр відповідально поставився до оригінального прохання. Спочатку перевірили, на які інструменти та звуки кури реагують найкраще.

«Їм не подобався гучний стукіт», – пояснив керівник колективу Пітер Біггс. За його словами, оркестр «вичерпно шукав» будь-які інші приклади створення музики спеціально для курей, але не знайшов. Тож є усі підстави вважати, що вони зробили це першими у світі.

Біггс пояснив, що для нього та його колег-музикантів важливо співпрацювати з «інноваційними» компаніями.

«Ми усі дбаємо про добробут – якщо це про для людей, то чудово, якщо для усіх інших видів на планеті – також», – підсумував він.

Нагадаємо, що незабаром Китай забере своїх панд із США. У грудні закінчиться трирічна угода США з китайською агенцією з охорони дикої природи, Пекін відмовився її продовжувати.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: