«100ліття незламності». Анжеліка Рудницька презентувала унікальний музичний літопис (фото)

Ідейниця проєкту Анжліка Рудницька переконана: особливістю проєкту стануть «мінусівки», які українці зможуть використати на урочистих заходах
фото з відкритих джерел

У літопис ввійшли 18 найвідоміших музичних творів боротьби українців

Співачка та волонтерка Анжеліка Рудницька разом з відомими артистами України готуються представити унікальний пісенний проєкт «100ліття незламності. Історія української боротьби у піснях». Про це «Главкому» повідомили організатори проєкту. 

«100ліття незламності. Історія української боротьби в піснях» – це 18 найвідоміших музичних творів боротьби від пісень Січових стрільців як «Ой у лузі червона калина» та героїв УПА до музики теперішньої російсько-української війни «Вільні люди» гурту «Без обмежень». 

«Багато пісень, які звучатимуть у музичному літописі «100ліття незламності», я полюбила ще під час Революції на граніті. Через пісні українці починають цікавитися історією. Я багато років у різні способи намагалася створити подібний проект. А викристалізувався і реалізувався він під час найстрашніших часів новітньої історії. Нам важливо показати тяглість поколінь у боротьбі за волю, державність, нашу незламність, вміння гуртуватися, сумувати, іронізувати, любити і стояти за правду.  Про усе це у нашому проекті», – розповідає ідейниця проєкту Анжліка Рудницька.

У проєкті взяли участь Тарас Компаніченко, Олег Скрипка, Анжеліка Рудницька, Олександр Ярмак, Сестри Тельнюк, Сергій Тачинець, «Шпилясті Кобзарі», «Піккардійська Терція», Володимир Гейзер з гурту «Шабля» та «Спів братів», Сергій Жадан і Євген Турчинов, Володимир Трач, Марія Бурмака, Арсен Мірзоян, Руслана Лоцман та Роман Калин.

Особливістю проєкту стануть «мінусівки», які можна використовувати, наприклад, на урочистих заходах Будинків культури чи на святах у школах.

«Україна дуже співоча нація. Я хочу, щоб люди, які не мають можливості витрачати кошти на професійне аранжування, могли використовувати наші мінусівки. Таким чином даємо шанс талановитим людям співати під якісну фонограму», – каже Рудницька.

Нагадаємо, що нещодавно корейський блогер приголомшив мережу виконанням «Червоної рути».

Читайте також: «Лізі – 18. Вона залишилася задоволеною». Лідер Latexfauna про кліп, який збурив країну

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: