Путіністку Циганову розлютило питання, чому її чоловік не на фронті: Щоб він загинув?

фото з відкритих джерел

Рашистка Віка Циганова бігає по госпіталям з пропагандистськими виступами

Російська співачка Віка Циганова, яка разом з чоловіком активно підтримує путінську політику агресії, роздратовано відповіла на запитання російських шанувальників, чому її чоловік не йде на фронт. Артистка відома у РФ зокрема піснями «Русская водка», «Вор», «Балалайка».

«З такими прекрасними спортсменами та з такими піснями як «Катюша», «Козаки», «Приходьте в мій дім», «Я люблю тебе, Росія» ми готові згорнути будь-які гори і перемагати завжди. І перемагатимемо», – написала Вікторія у соцмережі. На запитання, чи готовий її чоловік справою довести свою любов до Росії, артистка відповіла: «Ви хочете, щоб він загинув?! Та ні, він ще служить Богу та Росії».

Раніше «Главком» писав, що російський журналіст з українським паспортом Олександр Невзоров у своєму телеграм-каналі висміяв рашистку Циганову, котра заявила в телеефірі одного з пропагандистських телеканалів, що її пісні лікують краще, ніж ліки медиків.

«Поранений десантник без ноги на колясці, – видала Циганова у телеефірі. – Він підвівся, розумієш, він просто підвівся. А інший ось із підрозділу, який мій чоловік Вадим мій зараз опікується, яким він допомагає, він сидів на першому ряду, це був у шпиталі концерт. Я йому співала, просто в очі дивлюся, а він каже: сталося диво, у мене нога перестала боліти, зараз поставлю протез, піду воювати».

Невзоров каже, що приклад із Циганової могли б брати її колеги Микола Басков і Філіп Кіркоров, які також підтримують кремлівську агресію: «У російських шпиталях є й ті, кому мінами відірвало одну або обидві сідниці. Ось до них потрібно відправити Кіркорова й Баскова. Щойно вони заспівають, ці втрачені частини тіла негайно відновляться».

Читайте також: Софія Ротару перервала тривале мовчання та звернулася до українців в мережі

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: