Короля Чарльза III вдруге за місяць закидали яйцями

фото з відкритих джерел

Нападником виявився молодий чоловік радикальних поглядів

Неприємна ситуація сталася у місті Лутон, яке знаходиться у графстві Бедфордшир. Під час прогулянки в монарха кинули яйця невідомі. Про це пише видання Daily Mail.

Поліцейські швидко відреагували на інцидент: Чарльза III відвезли до безпечного місця, де його оглянула служба охорони. За кілька хвилин він знову повернувся до публіки, а в цей час його охорона затримала нападника. Ним виявився молодий чоловік радикальних поглядів.

Нагадаємо, це не перший випадок нападу на британського монарха. На початку листопада король та королева-консорт Великобританії були в Йорку, де в пару також кинули яйця.

За повідомленням ЗМІ, чоловік кричав: «Ця країна була побудована на крові рабів!». Порушника затримали. Королівське подружжя прибуло до цього району на церемонію відкриття першої скульптури королеви Єлизавети II. Автор монумента Річард Боссонс закінчив роботу над нею протягом місяця до смерті монарха.

Раніше «Главком» писав, що король Чарльз довів до сліз свого молодшого брата – принца Ендрю. Спадкоємець престолу звільнив молодшого брата з усіх державних посад, позбавивши при цьому герцога Йоркського як роботи, а й почесних військових звань.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: