Третя дитина, щоб чоловік виїхав за кордон. Вагітна Тарабарова, розповіла, як реагує на хейт

Тарабарова сама з багатодітної родини
фото з відкритих джерел

Світлана Тарабарова про третю вагітність: Ця дитина мене врятувала

Співачка Світлана Тарабарова, яка готується втретє стати мамою, розповіла, як вона дізналась про вагітність, несподівану реакцію батьків та друзів на новину та стать дитини.

«Я третя дитина в своїй родині. Завжди відчувала, що у мене також буде троє дітей, – ділиться Світлана Тарабарова в ефірі проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. – Звичайно, ми хотіли трішечки пізніше, набратися сил під час війни. Але вже як Бог дав. Я була шокована, як дізналась, що вагітна. Всі були шоковані! Трішки пізніше я зрозуміла, що ця дитина мене врятувала, Війна. В окупації була більша частина моїх родичів. Вони в Херсоні. Звісно, психологічно мені було дуже складно. Але лікарі сказали, якщо я буду хвилюватися, то шкодитиму не собі, а дитині. А на це я не маю права. Я зібралася і тримаю себе в руках. Тому й кажу, що ця дитина врятувала і мене, і всю нашу родину. Наша мета – вистояти – тепер ще більша». 

Однак співачка зізнається, що реакція рідних на її вагітність була різною. Вона не отримала тої підтримки, на яку розраховувала у цей період.

«Не думала, що я коли-небудь скажу це в інтерв’ю, публічно. Але зараз час бути максимально щирими. Підтримки було дуже мало. Я була шокована. Думала, батьки радітимуть, а вони сказали, що я безвідповідальна. Мама довела мене по телефону до сліз. потім вона вибачилась і підтримала мене. Така реакція була через те, що мама не може приїхати та допомогти мені. Всі на нервах. Деякі друзі відреагували: «Молодці! Вітаємо…», а потім їхні обличчя змінюються, і емоція: «Яка третя дитина? Тут з двома хоча б впоратись», – згадує Тарабарова.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Світлана Тарабарова (@tarabarova)

У співачки є також син Іванко, якому 4 роки, та дворічна донька Марія. Світлана розповідає: «Марійка ще не до кінця розуміє, а Іванко дуже свідомий. Коли лікарі заборонили мені підіймати дітей на руки, бо це небезпечно на перших місяцях вагітності, я все розповіла сину. Він нахилився до мене, взяв двома руками живіт, поцілував і сказав: «Привіт, малюк». Як би важко не було, я водночас щаслива».

«Чи казав хтось з друзів: «А третя дитина, щоб Олексій вільно міг пересуватися, щоб ви за кордон могли виїхати?» – поцікавився Григорій Решетник.

«Так кажуть люди, які не знають, як важко виховувати й народжувати дітей. Це не порівняти – виїзд, невиїзд. До чого тут? Тим паче, що ми з перших днів в Україні. Я виїжджала тільки декілька разів на благодійні концерти. Я не можу бути за кордоном, коли я тут потрібна», – відповіла Тарабарова.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: