MamaRika пожалілася на низку нещасть за кордоном: Повний треш

Співачка розповіла про труднощі, через які довелося пройти під час поїздки
фото з відкритих джерел

Артистка пожалілася на важку поїздку з річною дитиною на руках

Співачка MamaRika, яка разом з чоловіком та маленьким сином два місяці тому поїхали за кордон давати благодійні концерти, повернулася в Україну і розповіла, як непросто давалися їм виступи. Артистка розповіла про все на своїй сторінці у Інстаграм.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MamaRika (@mamarika_official)

«Ми щасливі, бо мали змогу бути корисними та поволонтерити у рамках своїх можливостей- відпрацювали низку благодійних концертів, провели ряд зустрічей із біженцями, тішили людей українською музикою, словом. Українці за кордоном так тужать за домом, що кожні обійми були надміцними, а очі палали від щастя тільки при самій згадці про неньку», – пише співачка.

Також співачка розповіла про труднощі, через які довелося пройти під час поїздки: «Постійні переїзди, більше 12 тис. км машиною за неповних два місяці, з річною дитиною та повним багажником речей – це невимовно важко. Мамочки зрозуміють, яким важливим є прикорм в житті дитини такого віку, і як необхідно бути в затишку та мати всі умови для малечі. Цього всього у нас не було – ми жили де попало, як попало. «Вишенькою на торті» стала аварія, під час якої ми розбили нашу автівку. А наостанок ще й всією родиною злягли з ковідом, через який довелося скасувати низку концертів. Повний треш», – зізналася вона.

Артистка вкотре для себе зробила висновок, що нуде так добре, як вдома: «Туга за Україною весь цей час просто з’їдала, і ми буквально рахували дні до повернення. При величезній повазі та вдячності до європейського народу, який дуже нас підтримує, та у нас все найкраще: і трава зеленіша, і сонце світить яскравіше, медицина, сервіс, і т.д. Бо серця наші тут, бо земля рідна дає сил, бо повертатися додому – це найбільше щастя».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: