Рашист Охлобистін назвав тільки одного артиста, який готовий піти на фронт

Чи піде сам Охлобистін на фронт, так і невідомо
фото з відкритих джерел

Іван Охлобистін заявив, що росіяни тупі, тому втікають від мобілізації  

Російський актор Іван Охлобистін, який гаряче підтримує кремлівську політику, відреагував на слова речника Путіна Пєскова, який не розуміє причин поточної «істерії» у суспільстві на тлі новин про часткову мобілізацію.

«За підрахунками кількох, незалежних один від одного, статистичних інститутів росіяни отупіли на 25%», – написав путініст. Цим він пояснює величезну кількість росіян, які тікають з країни, щоб не потрапити під мобілізацію. «Ті, хто зараз залишає країну на тлі мобілізації – дурні та боягузи. Вони повернуться назад, коли Росія здобуде перемогу. Однак залишати їхні вчинки без уваги не можна, краще відразу позбавити всіх громадянства», – продовжує Охлобистін.

За словами Охлобистіна, він не чув, щоб хтось із його колег потрапив під мобілізацію, але каже, що його товариш Михайло Пореченков піде точно: «Говорив із Пореченковим. Він не знає. Хоча піде першим, якщо покличуть».

Про себе Охлобистін чомусь промовчав, хоча ще кілька тижнів тому навідувався в т.з. ЛНР. Правда, не на фронт, а з «гуманною місією» – організувати в Луганську постановку вистави. Хоча закінчилося все тим, що горе-режисер покатався на тролейбусі, наобнімався з бойовиками та поїхав назад у Москву.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: