Телеведучий Дьомін шокував подробицями з дитинства: Відправили винести сміття, а додому не впустили

Дьомін: Цей пост не для того, щоб вам пожалітися
фото з відкритих джерел

У 18 років Дьомін навіть хотів позбавити матір батьківських прав, але не вдалося

Телеведучий Слава Дьомін, рідна мати якого подала на нього до суду, вимагаючи аліменти, розповів про своє дуже непросте дитинство.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Слава Демин (@slavademin_official)

«У нас складні стосунки вже 25 років, – пише телеведучий на своїй сторінці в Інстаграм. –  Вперше я пішов з дому у 13 років. Але мене швидко повернули. Мама працювала в управлінні внутрішніх справ і в дитинстві я її боявся. Били мене за все. І навіть для профілактики. Вузьким ремінцем, шлангом від пральної машини тощо. Били до ран і крoвi. Одного разу мене відправили виносити сміття, а додому не впустили. Для профілактики. Напевно таким чином мама проявляла любов. Думала, що силою можна заробити повагу. Але я не поважав її, а тільки боявся. До того часу, доки не став самостійним. Мені вже 38, а моя мама досі аб'юзер».

На думку Дьоміна, ті батьки, які ображають своїх дітей – слабкі: «Тільки слабка людина підніме руку на того, хто не може дати здачі. А чому б не поговорити? Як зі своїм другом. Тому що не вистачає мудрості. Не розуміє? Так може ти погано пояснила/пояснив? Ще мене дивують батьки, які звинувачують в чомусь власних дітей. Агов! Як ви їх виховали, так вони себе і поводять. Дитина – білий лист, на якому батьки малюють картину. Не може лист бути винним, якщо художник ляпнув не тією фарбою. Я завжди говорю про те, що коли дитина щось робить не так, проаналізуйте свої дії».

«А що з моєю мамою? –  продовжив Слава. – Було кілька спроб налагодити стосунки і почати все з чистого листа. І знову починалось повчання, звинувачення тощо. І тепер вона вирішила «отримати» мою любов ще більшою силою і шантажем. Подала в суд на отримання аліментів. Абсурд? Так. Але це справа адвокатів. Мама у мене залишилась лише біологічна. Душевної мами немає. І ми не будемо йти одним шляхом».

«Цей пост не для того, щоб вам пожалітися. А для того, щоб деякі батьки зрозуміли, що є ще шанс налагодити зі своєю дитиною стосунки. Незалежно від віку. Адже ваша донька/син вас дуже любить. Не вбивайте власноруч цю любов. Будьте найкращим другом. І тоді в нашому житті буде менше злих, закомплексованих людей, яким в дитинстві не додали батьківську любов і дружбу. Немає поганих дітей. Є погані батьки. Нехай ви не підпадете під цей опис. Дякую, що дочитали пост до кінця», – додав Дьомін.

Раніше «Главком» писав, що Слава Дьомін ріс без батька, його виховувала лише мама. Минулого року ведучий зізнався, що у дитинстві страждав від фізичного насильства з боку батьків. У 18 років Дьомін навіть хотів позбавити матір батьківських прав, проте на її поведінку ніхто не міг вплинути, оскільки вона працювала в управлінні внутрішніх справ.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: