Мешканець Нідерландів встановив рекорд із тривалості Covid-19

Небезпечний вірус в організмі чоловіка мутував понад 50 разів
фото із відкритих джерел

DailyStar: житель Нідерландів прохворів коронавірусом рекордні 613 днів

Пенсіонер із Нідерландів поставив рекорд із тривалості коронавірусної інфекції, 72-річний чоловік боровся з Covid-19 протягом 613 днів. Про це пише видання DailyStar. Він помер у віці 72 років, так і не вилікувавшись. Вірус в організмі цього чоловіка мутував понад 50 разів, уточнює з посиланням на вчених британське видання.

Вчені дійшли висновку, що люди із слабкою імунною системою вважаються ідеальними інкубаторами для нових штамів коронавірусу. У публікації видання йдеться, що здорові пацієнти повністю позбавляються вірусу протягом наступних днів або тижнів, однак у людей зі слабким імунітетом можуть розвинутися інфекції з тривалою реплікацією та еволюцією вірусу.

Нагадаємо, 62-річний німець зробив 217 щеплень від коронавірусу за 29 місяців, не маючи ознак захворювання на Covid-19 та не виявляючи жодних побічних ефектів.

Німець, що мешкає у Магдебурзі, сказав, що зробив велику кількість вакцинацій з «особистих причин», повідомили дослідники з університету Ерланген-Нюрнберга. Випадок був описаний та опублікований в журналі Lancet Infectious Diseases. Дослідники зазанчають, що чоловік, схоже, не постраждав.

Дослідницька група заявила, що отримала офіційне підтвердження про більше ніж 200 щеплень чоловіка, які включали аж вісім різних вакцин. «Той факт, що, незважаючи на таку надзвичайну гіпервакцинацію, не було виявлено жодних помітних побічних ефектів, свідчить про те, що препарати мають хороший ступінь переносимості», – сказав Шобер.

Як пише BBC, докази щодо 130 перших уколів були зібрані прокурором міста Магдебурга, який відкрив розслідування за фактом шахрайства, але жодних кримінальних звинувачень чоловікові не було висунуто, адже він робив вакцини за власним бажанням та за власний кошт.

Читайте також: «Поширюється блискавично»: у Японії набирає обертів нова смертельна хвороба

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: