Ви виграли авто! Телеведуча «Аферистів в сітях» розклала по поличках шахрайську схему

фото з відкритих джерел

Олена-Крістіна Лебідь розкрила поширену аферу з sms

Телеведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) Олена-Крістіна Лебідь розклала по поличках актуальну шахрайську схему. Повідомлення на телефон з інформацією про виграш автомобіля точно хоча б раз отримували або ви, або ваші знайомі.

Афера надзвичайно поширена, але досі робоча. Експертка з викриття шахрайств, ведуча проекту «Аферисти в сітях» (Новий канал) Олена-Крістіна Лебідь розповіла в деталях, як ця схема працює.

1.     Вам на телефон надходить sms з текстом: «Вітаємо! На ваш номер випав приз – авто. Деталі за номером…»

2.     Ви телефонуєте й кажете, що отримали таке повідомлення. Консультант (шахрай – прим. ред.) нібито перевіряє інформацію в базі.

3.     За цією інформацією, ваш номер телефону справді виграв авто. Ви, звісно, цікавитеся, як так сталося. Відповідь у більшості випадків така: «Ви, напевно, користувалися терміналом поповнення, який бере участь у нашому конкурсі. Ось так і виграли!»

4.     Далі запитують, де ви знаходитесь. І, хоч де б ви були, аферист називає інше, не ваше місто. Потім пропонує відправити машину їх драйвером просто під під’їзд. Аби ви не сумнівалися, запевняє, що вони – офіційний дилер, і відправляє вас перевірити це на сайті. Посилання – теж в sms.

5.     Перед тим просить оформитися – відправити на даний номер фото вашого паспорта. Ви переходите на сайт за посиланням і справді знаходите інформацію про акцію «Щасливі sms». У розділі «Переможці» бачите кілька номерів з прихованими останніми цифрами.

6.     Їх ви ніяк не перевірите, але перші цифри номера телефону співпадають з вашими, і цього найчастіше достатньо, бо ви вже хочете виграну машину.

7.     Ви знову телефонуєте консультанту-шахраю. Наступний крок – сплатити єдиний податок за виграш у розмірі 18%. Але – диво! Їхній псевдоспонсор вже нібито заплатив за вас 17%, і вам залишається перерахувати лише 1% податку. Він складає 4570 гривень.

8.     Аферист завжди просить гроші наперед, а авто – потім. І підганяє. Якщо ви перераховуєте кошти, шахрай зникає.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: