Співачка-путіністка Лоліта заповіла, аби після смерті її прах розвіяли в Україні

Лоліта продовжує мовчати про російську агресію. За таку позицію артистка потрапила під санкції від РНБО
фото: lolita.su

Співачка-зрадниця зізнається, що наразі зовсім не сумує за Україною

Скандальна співачка Лоліта Мілявська, яка нині перебуває на території країни-агресорки РФ, заявила про своє бажання, щоб після смерті її прах розвіяли в Україні.

Лоліта пригадала про свою батьківщину й Київ, де проживала у дитинстві зі своєю родиною. І зізналася, що вже заповіла частину свого праху привезти до України й розвіяти на рідній вулиці дитинства на Подолі.

«Чому виникла ідея з пробірками? Тому що їх можна провезти. А мене ж не впускають до України. А невже не знайдеться хтось із друзів, хто колись забере одну пробірочку і викине її на вулиці Нижній Вал, 37 (м. Київ - ред.), де пройшло моє дитинство, де я була абсолютно щасливою дитиною, де мама, тато, чудовий двір, дружба, багато дітей. Я сказала хоч так, але я проникну до України», – розповіла Лоліта в інтерв'ю Віталію Серуканову.

Втім, співачка-зрадниця зізнається, що наразі зовсім не сумує за Україною, хіба що за Львовом. І додала, що підтримує зв'язок з деякими українськими знайомими, хоча під час спілкування вони «не зачіпають жодних політичних питань і хвилюються одне за одного».

Зазначимо, Лоліта продовжує мовчати про російську агресію. За таку позицію 7 січня 2023 року артистка потрапила під санкції від РНБО. До того ж вона не може потрапити на територію України ще з 2017 року, оскільки відвідувала окупований Крим.

Додамо, що Лоліта Мілявська невдало пожартувала про внесення до списку українських санкцій. 

Також Лоліта Мілявська зізналася, що здавати пляшки в Москві – це порятунок. Путіністка згадала новорічні свята, коли єдине, що могла собі дозволити – салат  «Олів'є» та докторську ковбасу

Читайте також: 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: