Христина Соловій розставила крапки над «і» у мовному скандалі після інтерв'ю Єфросиніній

Соловій: «Розмовляти російською – ваше законне право, яке ще й захищене Конституцією України. В інтерв'ю я говорю виключно про медійних людей»
фото з відкритих джерел

Після резонансного інтерв'ю Маші Єфросиніній, співачка відповіла хейтерам, які захищають російську мову

Українська співачка Христина Соловій зіштовхнулася з критикою після озвучення позиції щодо мовного питання та розмивання кордонів з Росією. Вона записала коротке відео, де чітко пояснила, що саме мала на увазі. 

Виконавиця пояснила, що її слова про «кров на руках» стосувалась тільки публічних людей, які спілкувались російською та будували мости між Росією та Україною вже після початку війни й окупації Криму.

«Розмовляти російською – ваше законне право, яке ще й захищене Конституцією України. В інтерв'ю я говорю виключно про медійних людей, які після 2014 продовжували створювати русскій мір в Україні своєю творчістю, своєю працею. Мисліть критично. Слава Україні!» – сказала Христина Соловій.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Христина Соловій (@soloviyka)

У коментарях прихильники підтримали співачку:

  • «Але ж це, що треба досі! Досі розказувати нерозумним, що російська мова – то зло!»;
  • «Прекрасне інтерв'ю, оце характер, оце сила. Є одиниці, хто вибачився і визнав, що «так, винен, більше так не буду», а не ці недолугі виправдання на кшталт «ну врємя таке було»;
  • «Повністю підтримую ваш погляд. Вважаю, що і всі громадяни України повинні спілкуватися українською мовою»;
  • «Досі розмовляти російською – себе не поважати і не любити свою землю і свій рід». 

Нагадаємо, Соловій під час інтервʼю напала на Єфросиніну через «кров українців на руках». Натомість телеведуча назвала артистку лицеміркою, бо вона не має толерантності до тих людей, які робили помилки у минулому

Також Соловій шокувала зізнаннями про роман із Жаданом. Артистка уперше розповіла, як покинула старшого на 18 років Жадана заради нового обранця.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: