Ще один зірковий розрив. Фронтмен «Корупції» Міша Крупін і його дружина розлучаються

Крупін каже, що ініціатором розлучення стала дружина
фото з відкритих джерел

Відомий музикант знаходиться в процесі розлучення з дружиною

Фронтмен гурту «Корупція» Міша Крупін, який із початком повномасштабної війни виступає з концертами перед військовими та активно займається волонтерством, в інтерв'ю тележурналістці Аліні Доротюк для її ютуб-каналу зізнався, що знаходиться в процесі розлучення з дружиною.

«Нам і до війни було не дуже комфортно один з одним, – відверто розповідає музикант. – А коли почалося вторгнення, стало зовсім незручно. І ми вирішили, що маємо розійтися. Процес іде. Але ми залишаємося в дуже хороших стосунках, живемо в Києві поруч, бачимося кожен день».

Крупін каже, що ініціатором розлучення стала дружина: «Я був проти, дзвонив їй, казав: «Давай спробуємо знову». Знаєте, по моїм відчуттям, все і зараз може змінитися… Коли ми живемо поруч, все комфортно, а коли разом, то починаються всякі побутові питання. А я не дуже адекватний в цьому плані, честно скажу. Вночі прокидаюся і починаю грати на піаніно чи гітарі».

Теперішній шлюб музиканта – другий. Перша родина Крупіна мешкає в Росії: «Перша дружина мені зателефонувала 24 лютого і заявила, що «все не так однозначно», мовляв, ми самі себе обстрілюємо. І все, розмова закінчилася. А потім її чоловіку прийшла повістка. Але, як я жартував у соцмережі, він – бас-гитарист, тому нічого страшного».

В інтервю Крупін розповів про ще один дзвінок з Росії на початку вторгнення. «Дзвонив мені Джиган. А я йому казав, що твоє місто обстрілюють, а ти нічого не кажеш і це виглядає, ну я йому казав, що це некрасиво. І він каже: «Ну, я зараз приїжджаю в Ізраїль, там отримую громадянство». Я кажу: «Коли будеш в Ізраїлі, там тобі безпечно буде щось зробити, позицію якусь показати». Ну і все, він поїхав», – згадує Крупін.

Реп-виконавець Джиган народився та виріс в Одесі. Вже давно живе і працює в Росії. Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну він жодного разу не висловлював свою позицію з приводу війни.

Нагадаємо, в кінці березня про те, що вже не разом, заявили інші відомі музиканти – Володимир Дантес та Надя Дорофєєва. А слідом за ними – ресторатори Міша та Даша Кацуріни. Згодом стало відомо, що Кацурін зустрічається з Дорофєєвою, а його ексдружина Даша – з Дантесом. Тим часом Дорофєєва вперше відверто розповіла про свою «дивну історію» з рестратором Кацуріним.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: