Дорофєєва вперше відверто розповіла про свою «дивну історію» з рестратором Кацуріним

фото з відкритих джерел

Надя Дорофєєва припускає, що історія її кохання «непроста й доволі дивна для загального сприйняття»

Співачка Надя Дорофєєва інтерв’ю сайту ТСН.ua поділилася подробицями стосунків із ресторатором Мішею Кацуріним, звістка про які свого часу наробила багато галасу.

Виконавиця зізналася, що на неї вилилося чимало хейту через розлучення з музикантом Володимиром Дантесом та новий роман з другом родини. На образливі коментарі співачка часом реагує болісно: «Реагую дуже по-різному. Наприклад, нещодавно відповідала на коментарі, які люди мені пишуть, – то було смішно. А буває – бачу неприємну неправду, і стає боляче. Зараз хейт – начебто, невіддільна частина життя не тільки успішного артиста, як це було ще рік тому, але й – кожної людини. Так, моє особисте життя сколихнуло новинний простір… Але кожен з нас зараз переживає дуже важкий час і по-різному виливає свої емоції. Тому я намагаюсь до цього ставитись з розумінням, хоча, дійсно, буває неприємно».

«Я ніколи не відчувала такої цікавості до свого особистого життя. Більш того, і не хотіла б відчувати. Насправді це дуже тисне. Ти хочеш просто насолоджуватись тим, що в тебе є, і щоб кожен рух і кожне фото не розкладалося по кістках. Але водночас я розумію, чому так відбувається, адже наша історія непроста й доволі дивна для загального сприйняття. Просто повинен пройти певний час, щоб все вляглося», – продовжує співачка.

Надя Дорофєєва розповіла, як часто їй вдається проводити разом вільний час з коханим чоловіком: «Ми обидва обожнюємо Київ і гуляти вулицею Рейтарською. Нещодавно особливим для нас містом став Львів і місцева «Я Галерея» Павла Гудімова. Заспойлерю, що тут Міша знімав частинку нового випуску програми «Їжа Львова», після чого запросив мене на виставку. А ще ми полюбили малювати вдвох, хоча ні я, ні він не малюємо. Ці картини зберігаються у нас вдома».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: