На Роднянського написав донос продюсер, який роками паразитував на українській культурі

Роднянський: Факт доносу характерний для нових часів, що настали в Росії
фото з відкритих джерел

Роднянский не називає імені колеги, який зараз створює проект про війну з Україною

Продюсер Олександр Роднянський, який багато працював в Росії, але з початком агресії виїхав звідти, розповів на своїй сторінці в Інстаграм, що на нього написали донос.  

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Александр Роднянский (@alexander.rodnyansky)

«Нещодавно дізнався, що один російський продюсер написав на мене донос до Слідчого комітету. Про це повідомила його колишня співробітниця. І показали навіть ці тексти, – пише Роднянський. – Не впевнений, що ця історія має особливе значення. Але факт доносу видався важливим. Характерним для нових часів, що настали в Росії. Автор доносу роками паразитував на… українській культурі (ні-ні, він росіянин), обурено висловлювався про наші з Андрієм Звягінцевим фільми, звертаючись публічно до «компетентних органів». Особливу лють у нього викликав «Левіафан», який «ганьбив країну і церкву». А продюсер цей, як заведено, позиціонує себе як дуже «патріотичний» і дуже «православний». Знаєте, такий тип зворушливо-богомольного людожера. Їх зараз багато».

Роднянський каже, що у фільмах, який продюсував цей росіянин, грали відомі іноземні актори, часом навіть суперзірки: «Всі необхідні інгредієнти в цих картинах, здавалося, були: і розмах, і бюджет, і спецефекти, і зірки. Не було лише таланту. Внутрішня свобода. Свіжий погляд. Так буває. Але зазнавши образливої ​​поразки, продюсер «присвятив себе батьківщині» і переключився на набагато простіше завдання – на виробництво патріотичного кіно. За державні гроші, звісно. Говорять, зараз створює перший російський проект про війну з Україною».

«Донос він написав не під своїм прізвищем. Попросив підписати колег щодо «патріотичної» організації. Все ж таки засоромився, – продовжує Роднянський. – На відміну від іншого персонажа, який через безглуздість ринкових обставин якось став «режисером». І непростим, а всіма визнаним – як бездарний і тупий. Чи не жарт і не перебільшення. Ім'я цього у промисловості використовують як «одиницю бездарності». Так ось він свій публічний донос не зумів написати без граматичних помилок. Про зміст і стиль взагалі мовчу».

В коментарях підписники Роднянського припустили, що мова йде про російського режисера Саріка Андреасяна, який на днях розкритикував Роднянського: «Дуже часто я бачу на екрані і біля керма проєктів людей, які паплюжать Росію та її громадян, витирають ноги об народ і плюють у колодязь, який їх годує. Десятки років люди, як Роднянський, їли державні бюджети і брали на свій антиросійський фестиваль тонну грошей. І водночас штовхали на західний і внутрішній ринок ідеологію того, що ми – країна алкашів і покидьків. Держава і менеджери, поставлені державою, повинні мати почуття власної гідності та гордості, а не ставати ворогами. Для тих, хто ненавидить, є Європа, Америка та неймовірні драматичні театри Львова й Вінниці». 

Про кого з продюсерів написав Роднянський, наразі невідомо. «Я навмисно не називаю імена, – додав Роднянський. – Колеги зрозуміють. А решту всіх читачів я спробував здивувати масштабом морального падіння «патріотів». Нових «господарів життя». Хоча, кого цим сьогодні здивуєш?».

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: