Навесні – перемога, а влітку повертаємо Крим. Акторка Тишкевич поговорила з провидцем

Акторка отримала можливість побувати в одному із балійських храмів
фото з відкритих джерел

Акторка отримала можливість побувати в одному із балійських храмів, де помолилася за перемогу України

Українська акторка Катерина Тишкевич на своїй сторінці в Інстаграм розповіла, що вирушила на Балі, аби відновити сили та перепочити. Там акторка отримала можливість побувати в одному із балійських храмів, де помолилася за перемогу України у війні, та зустрілася з місцевим провидцем.

«Не буду вас багато грузити фото з Балі, бо розумію що не на часі. Але цією подією хочу поділитися, так як в цьому храмі, я молилася за рідну Україну та її скорішу перемогу», – розповіла Катерина.

Також акторка поспілкувалася з головним провидцем острова та запитала у нього про своє здоров’я. Як відомо, вже вісім років артистка бореться із загадковою хворобою – нестерпними головними болями. «А ще передавала вітання головному провидцю острова – Манку Джаті. І як позбутися своїх головних болів, запитала звісно», – додала Тишкевич.

Втім, розповідати, що саме порадив провидець Катерина не стала, зауваживши у коментарях, що це дуже особисте питання. Також акторка зізналася, що не наважилася запитувати у Джаті про Україну: «Я не наважилася… Боюся почути щось не те… Я собі вирішила, що навесні перемога, а літом повертаємо Крим, хай так і буде».

Раніше «Главком» писав, зірка українських серіалів Катерина Тишкевич зізналася, що змушена залишити недавно придбаний будинок під Києвом. Житло здається в аренду, бо артистці дуже потрібні гроші на лікування. За словами Катерини Тишкевич, найближчим часом ні у неї, ні у її чоловіка – відомого актора Валентина Томусяка – не передбачаються зйомки, а отже – заробітків не буде.

Також акторка Тишкевич розповіла, як скандальна режисерка Байрак мріяла про заміжжя з Путіним.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: