Телеведучий Горбунов показав, як «тепло» у Грузії зустрічають росіян, що тікають від мобілізації

Горбунов показав, як насправді ставляться до громадян РФ у Грузії, куди біжать російські чоловіки
фото з відкритих джерел

Юрій Горбунов поділився світлиною, зробленою на російсько-грузинському кордоні

Росіяни масово намагаються втекти з Росії після оголошення Путіним новини про часткову мобілізацію. Навіть вже ста популярним в мережі такий анекдот: «Росіяни втікають з Росіїї, на них, що хтось напав?» На своїй сторінці в Інстагам телеведучий Юрій Горбунов показав, як насправді ставляться до громадян РФ у Грузії, куди біжать російські чоловіки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

Телеведучий поділився світлиною, зробленою на російсько-грузинському кордоні. На фото молодий чоловік тримає у руках табличку із написом «Привіт російським дезертирам!».

Раніше телеведучий оприлюднив шокуючий сюжет російського ТБ, в якому популярно пояснив, чому російські окупанти крадуть в Україні пральні машинки та іншу техніку. Горбунов розмістив у соцмережі відеосюжет одного з російських телеканалів, де журналістка розповідає про т.зв. полоскання на річці. Ці дерев'яні містки мають, за словами автора сюжету, величезну популярність серед домогосподарок у місті Великий Устюк. На «полоскалках» стирають і полощуть білизну у річці. “Тепер зрозуміло, чому вони унітази крали! XXI століття століття на вулиці між іншим», – підписав Горбунов відео.

Передплатника артиста щиро шоковані побаченим: «Первобутній люд», «Моя бабуся у селі живе, має пральна машинка і газ…. Як вони прати на річку ходять?!», «Років 15 тому були у родичів Твері. Такі полоскалки на річці стоять, вони там полощуть. І туалет у дворі. А ще вино в магазинах у пляшках та кришкою як у нас пиво, бо воно більше дня у них на полицях не варте. Шок донині», «18 століття», «Полоскалки? Вперше таке слово чую та бачу таке. Дуже «велика країна», «А таке ще існує?», «Чого заслуговують, те й мають, виродки».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: