Дружина Алека Болдвіна емоційно відреагувала на новину про обвинувачення його у вбивстві

фото з відкритих джерел

Хіларія розмістила в соцмережі фото з чоловіком та сімома дітьми

Голлівудського актора Алеку Болдуїну звинуватили у ненавмисному вбивстві оператора Галини Хатчинс на зйомках фільму «Іржа». Тепер актору, а також Ханні Гутьєррес-Рід, яка відповідала за зброю на зйомках фільму, загрожує до 18 місяців ув'язнення та штраф у розмірі п'яти тисяч доларів. Крім того, як зазначає CNN, той факт, що у справі замішана вогнепальна зброя, може збільшити термін ув'язнення до п'яти років.

Хіларія Болдвін, дружина актора, розмістила в соцмережі фото всієї великої сім’ї артиста та написала слова подяки за підтримку: «Сподіваюся, ви розумієте, наскільки велика ваша підтримка та доброта для Алека та наших дітей. Дякуємо, що ви наша спільнота. Ви допомагаєте нам бути сильнішими батьками та партнерами в цей важкий час, який виник через таку жахливу трагедію. Будь ласка, знайте, що я чую всі ваші відверті слова, і кожен із вас щодня нагадує мені, що у світі є доброта, і ми не самотні. Алек, ми любимо тебе і ми тут для тебе».

Раніше «Главком» писав, що таке пізнє рішення про висунення звинувачень (з моменту інциденту минуло півтора роки) у прокуратурі пояснили тим, що лише нещодавно отримали остаточний звіт експертів зі стрільби. Нагадаємо, трагедія сталася 21 жовтня 2021 року під час зйомок фільму «Іржа» в Нью-Мексико. Болдвін вистрілив в оператора Галину Хатчінс та режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка Хатчинс померла в лікарні, а режисер отримав поранення.

Галина Хатчинс народилася та виросла в Україні. Вона закінчила Київський уеіверситет ім. Шевченка за спеціальністю «міжнародна журналістика», а потім працювала на зйомках документальних фільмів у Великій Британії. У 2015 році вона здобула кінематографічну освіту в США і зробила успішну кар'єру оператора. У 2019 році Журнал American Cinematographer назвав її однією із молодих зірок американської кінематографії.

Читайте також: Троянди та молодиця. Шедевр «Два кольори» Павличко написав на серветці в буфеті

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: