Допомога для переселенців. Телеведуча «Аферистів в сітях» розкрила нову аферу в соцмережах

З приводу цієї афери Олена-Христина має єдину універсальну пораду
Фото: Новий канал

Олена-Христина Лебідь пояснила, як працює новий обман, жертвою якого може стати кожен

Афери в соцмережах та месенджерах – один із найпопулярніших видів шахрайства. Їх дуже багато, але розпізнати реально. Одну зі схем аферистів викрила Олена-Христина Лебідь.

«У телеграм-канал, Facebook та Viber може прийти розсилка: «Виплата допомоги переселенцям! Державна програма підтримки». І зазначено контактну особу, – розповідає ведуча Нового каналу. – Ви пишете цьому Андрію (назвемо його так), він радісно відгукується. Обіцяє виплати на різні суми. Відразу, навіть без очікування! От мало не завтра ви отримаєте від 10 до 60 тисяч гривень. У людини відразу паморочиться в голові, адже багато хто зараз у відчайдушному становищі, мозок відключається і включаються емоції».

Потім аферист надсилає жертві посилання, за яким просить пройти невелику реєстрацію. «У цьому посиланні серед багатьох запитань будуть такі: номер картки, термін дії, пін-код, – зазначає Лебідь. – Навіть якщо людина запитає в Андрія: «Навіщо це?», той одразу ж збреше: «Та вам же туди прийдуть гроші! Чи ми маємо телепатично вгадати?» І начебто все сходиться, тому людина вводить усі дані, сподіваючись отримати суму від «держпідтримки». А що отримає? Зняття всіх коштів з її картки, можливо, останніх, на які вона збиралася далі жити».

З приводу цієї афери Олена-Христина має єдину універсальну пораду. «Такі алгоритми виплат можуть бути запропоновані лише на офіційному держсайті, – каже телеведуча. – Та аж ніяк не в соцмережах чи месенджерах.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: