Міністр Кулеба зізнався, як вдається стримуватися під час переговорів з ворогом

Кулеба: Ти не можеш собі дозволити зірватися, і все
фото з відкритих джерел

Міністр каже, що куди б зараз не їхав, всюди зустрічає неймовірне захоплення Україною

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, як у світі ставляться до українців та який шлях він долає, коли їде за кордон. А також міністр поділився своїм рецептом того, як стримуватися під час переговорів з ворогом.

«То дуже просто, – ділиться Дмитро Кулеба в інтерв’ю проекту «Тихий вечір з Оленою Кравець», як йому вдається під час переговорів не сказати того, що не дозволяє протокол. – Ти розумієш, що ти кажеш заради успіху і перемоги. Ти не можеш собі дозволити зірватися, і все. Це стосується будь-якої ситуації. Ну, ми ж всі живі люди в умовах війни. У нас наради якісь відбуваються, навіть між собою є різні думки та дискусії. Ти просто розумієш, що заради перемоги ти повинен приборкати будь-які свої емоції, які заважають досягненню результату».

Міністр розповів, що куди б він зараз не їхав, всюди зустрічає неймовірне захоплення Україною, і це – справжня революція у сприйнятті нас у світі.

«Ми всі, як народ, викликаємо щире захоплення. І я бачу це не лише в традиційних друзів – Сполучених Штатах, Європі. Я от був у Камбоджі, наприклад, і ввечері пішов по вулиці. Зупинився, завжди цікаво з місцевими поговорити. Так у Камбоджі при слові «Україна» просто вибух захоплення: вау, Україна, ви такі круті, президент Зеленський, ми все знаємо, давайте, ви молодці», – говорить Дмитро Кулеба.

Говорячи про свої візити до інших країн під час війни, міністр розповів, що для виїзду за кордон він долає такий само шлях, як і всі українці. Так, дорога до Камбоджі, куди Україна була вперше в історії запрошена на саміт країн Південно-Східної Азії, забрала в нашої делегації два дні.

«Я виїжджаю за кордон тільки у разі офіційного відрядження. І в принципі, долаю той самий маршрут, який долають українці. Наприклад, як я летів до Камбоджі. Спочатку це нічний потяг, який всю ніч іде до Польщі. В Польщі ти виходиш, сідаєш в машину, і машиною 3,5 години їдеш до Варшави. У Варшаві сидиш в аеропорті, чекаєш на рейс. З Варшави ми полетіли до Стамбула, зі Стамбула – до Бангкоку. І лише з Бангкоку вже в Пномпень – це столиця Камбоджі. Тому, в принципі, все те саме, як і з людиною, яка хоче виїхати за кордон з Києва», – поділився міністр закордонних справ України.

Раніше «Главком» писав, що в мережі з’явилося фото сина міністра Кулеби, який «стріляє краще за багатьох дорослих».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: