Російський пропагандист Корчевніков, який ридав на камеру через уклоністів, виплакав нове шоу

Пропагандист розплакався в ефірі
фото з відкритих джерел

Тепер у Бориса Корчевнікова у студії артисти-пропагандисти

Російський телеведучий Борис Корчевніков, який нещодавно ридав на камеру через те, що російські чоловіки тікають від мобілізації за кордон, а не мобілізуються на фронт, виплакав нову посаду.

Кілька років Корчевніков вів програму «Доля людини», де зірки розповідали про своє життя – особисті та професійні таємниці. З початку війни програма пішла з ефіру, поступившись пропагандистським проектам. А нині їх стане на один більше – Корчевніков вестиме програму «Життя і доля». Знімають у тій самій студії, що й «Долю людини». Декорації оновили, формат залишився тим самим – ведучий бере інтерв'ю у героя, глядачі у студії підтримують у потрібні моменти оплесками. Ось тільки теми розмови та герої змінилися.

Тепер у Бориса Корчевнікова у студії артисти-пропагандисти. Перший герой – актор Антон Шагін. Раніше «Главком» писав, що Шагін з перших днів російського вторгнення не приховував, що в захваті від кремлівського агресора: «Я зробив пост 25 лютого. Коли побачив ту кількість чорних квадратиків на аватарках... Нікого не звинувачую... просто побачив це і мені стало, м'яко кажучи, не по собі. Я зрозумів, що не маю мовчати. Поважаю президента та низько кланяюся нашим воїнам. У мене болить душа за всіх росіян, які перебувають на Донбасі. Нам не лишили вибору. Дуже сподіваюся, що нашим солдатам вистачить мужності вистояти та довести справу до кінця».

Треба додати, що рашист Шагін довгий час дружив з нашим музикантом Андрієм Хливнюком. А нині артист, який публічно підтримає так звану «спецоперацію» в Україні, щиро дивується, чому друг не хоче з ним спілкуватися.

«Я отримав державну премію з рук Володимира Володимировича Путіна. І про це дізнався мій близький на той момент товариш із Києва. Він написав мені: «Що відбувається?» А я написав у відповідь: «А в чому проблема, брате?»... Ми справді з ним дуже чудово спілкувалися. Ми раніше з ним по Києву разом гуляли багато, пили пиво, читали вірші один одному... Я до нього прилітав на концерти в різні міста. І за кордон, і в Україну, і тут у Москві він виступав у 2014 році до відомих подій. Я завжди відстоював відкрито свою позицію. Потім наші стосунки почали псуватись. У 2017 році він остаточно розірвав наше спілкування», – розповідав Шагін.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: