Балерун та любитель Путіна Сергій Полунін розридався: Росія вставила йому «ніж у спину»

Ура-патріот Полунін зі своїм кумиром на грудях
фото з відкритих джерел

Артист записав відео, на якому плачучи, жаліється, що його «батьківщина» скасувала йому виступ

Уродженець Херсону, танцюрист Сергій Полунін звинуватив МЗС Росії в тому, що йому не дали виступити з номером на концерті на Червоній площі в Москві з нагоди анексії українських Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє Радіо Свободи.

Артист записав відео, на якому плачучи, жаліється, що його «батьківщина» вставила йому «ніж у спину» і скасувала його виступ на святі-вакханалії.  

За день до концерту, який пройшов 30 вересня, Полунін заявив в Інстаграм, що спочатку його запросили станцювати під пісню співака Шамана «Встанем», присвячену загиблим в Україні російським солдатам, проте без пояснення причин скасували номер. Після концерту також в соцмережі танцівник заявив, що, за його даними, заборона на виступ надходила від МЗС Росії, до якого надійшла скарга від МЗС Узбекистану. «Хлопці, я ж вас захищав», – емоційно  звернувся артист до російських чиновників, звинувативши їх у тому, що вони «прогнулися». Раніше він говорив, що має виступити на концерті, оскільки є уродженцем Херсона.

Кілька днів тому Полунін виступав із тим самим номером у Ташкенті. «Я станцював соло про російських солдатів, про загиблих російських солдатів. Пісня добра, про те, як ми вдячні їм і обов'язково зустрінемося знову», – розповів культурний терорист. Однак у Ташкенті не зрозуміли любові танцюриста до окупантів. Номер, який оспівує учасників війни проти України, викликав обурення низки офіційних осіб Узбекистану.

Полунін, колишній громадянин України, отримав російське громадянство в 2018 році. «Росія для мене завжди була і є добром, я дуже щасливий стати громадянином Росії і прийняти позицію проти злих та безсовісних людей, які створюють революції в Україні, Грузії та інших країнах», – написав він, коментуючи новий паспорт, і розповів, що висловлює підтримку президенту Росії Володимиру Путіну, за яким танцівник «бачить правду». Полунін має кілька татуювань із зображенням Путіна. Артист з юності був солістом Королівського балету в Лондоні, згодом переїхав до Росії. Зараз він є директором Севастопольського театру опери та балету, який наразі не має будівлі та постійної трупи.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: