Вчені з'ясували, від чого насправді загадково помер в 32 роки Брюс Лі

Брюс Лі помер у Гонконгу 20 липня 1973 за загадкових обставин
фото з відкритих джерел

Іспанські вчені встановили найбільш ймовірну причину смерті Брюса Лі

Через півстоліття іспанські вчені заявили, що з'ясували справжню причину смерті популярного актора Брюса Лі. Проаналізувавши звички Лі в останні місяці його життя, свідчення близьких і дані розтину, вони дійшли висновку, що його занапастило надмірне вживання води. Дослідження опубліковано у науковому журналі Clinical Kidney Journal.

«Грунтуючись на аналізі загальнодоступної інформації, ми припускаємо, що причиною смерті був набряк мозку через гіпонатріємію. Нездатність нирок вивести надмірну кількість води занапастила Брюса Лі», – йдеться у роботі іспанських учених.

Дослідники припускають, що актор мав кілька факторів ризику гіпонатріємії. До них, за словами вчених, належать надмірна кількість вживання води, вживання марихуани, яка різко викликає спрагу, а також прийом ліків, що знижують здатність нирок виділяти натрій та воду. Крім цього, на виникнення у Брюса Лі гіпонатріємії вплинули підвищене вживання алкоголю, ушкодження нирок та надмірні фізичні вправи.

Брюс Лі помер у Гонконгу 20 липня 1973 за загадкових обставин. Актор поїхав у будинок гонконгської актриси Бетті Тінг, щоб подивитися сценарій, у якому мала головну роль. Якогось моменту Лі заболіла голова, і Тінг дала йому таблетку сильного препарату на основі аспірину «Екваджестик». Після цього актор пішов відпочивати до спальні, де за кілька годин його знайшли непритомним. Лікар, який приїхав на місце, не зміг повернути Брюса Лі до життя, в лікарні швидкої допомоги констатували смерть.

Основна версія загибелі Лі – алергічна реакція, що викликала набряк головного мозку. У шлунку були знайдені сліди вживання марихуани, а причиною смерті був оголошений набряк мозку як реакція на ліки. У дослідженні іспанських учених зазначається, що за два місяці до смерті Лі також діагностував набряк мозку. 10 травня, коли актор також вживав канабіс, приймав ванну, а потім відчув запаморочення та впав обличчям на підлогу, після чого був госпіталізований.

Дехто висував теорію, що актора міг убити інший майстер бойових мистецтв або людина, найнята китайською мафією. Також припускали, що Лі помер через видалення потових залоз, що призвело до перегріву організму та величезного навантаження на серце.

Через випадкову загибель під час зйомок сина кіноактора Брендона Лі, з'явилася теорія, що на всьому їхньому роді лежить прокляття. Також були чутки, що будинок, куплений Брюсом у 1972 році, був проклятий. Друг актора Ден Іносанто говорив, що той захоплювався езотерикою і для досягнення успіху уклав контракт із темними силами.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: