До сценарію похорону Єлизавети II додали нові деталі

Королева з дочкою
фото з відкритих джерел

Померла королева Великобританії Єлизавета ІІ, повідомив Букінгемський палац

У день смерті та похорону королеви по всій Великобританії буде чути дзвін, але не традиційні дзвінки, а приглушені, повідомляє The Sun нові подробиці церемонії прощання з монархом Звук дзвонів будуть глушити спеціальні шкіряні муфти, велике замовлення на пошиття яких уже отримали шкіряні майстерні. Востаннє їх використали в більшості із 16 тисяч британських церков 70 років тому після смерті отця Єлизавети II Георга VI. Для церкви із шістьма дзвонами потрібно 12 муфт за ціною приблизно 45 фунтів стерлінгів кожна.

«Ми витратили багато часу на розмови з королівським двором і Ламбетським палацом про день, коли помре монарх, і ми сподіваємося, що це відбудеться не скоро. Додавання глушників робить звук дзвонів скорботним, більше схожим на дзижчання, тому вони будуть звучати як туд-туд-туд, а не дон-дон-дон. Йдеться про те, щоб віддати належне служінню монарху та вшанувати пам'ять її життя», – заявили журналістам у Центральній раді церковних дзвонарів. Про це пище Фокус.

Секретний план операції під кодовою назвою «Лондонський міст», де буквально на хвилини розписані всі дії з моменту смерті королеви, також враховує заходи щодо посилення безпеки, непередбачені обставини Covid і навіть облікові записи королівської сім'ї у соціальних мережах. У ньому ретельно описані приготування протягом 10 днів від смерті монарха до її державного похорону у Вестмінстерському абатстві.

Раніше Главком писав, що померла королева Великобританії Єлизавета ІІ, повідомив Букінгемський палац. Їй було 96 років.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: