Сумська розридалася в ефірі, розповідаючи про онуків у Москві: зйомку зупинили

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Акторка каже, що не бачила дітей вже більше року

Народна артистка Ольга Сумська стала героїнею програми «Точка опори», в якій розповіла про свої будні під час війни. Не оминулося без запитань про старшу дочку артистки Антоніну Паперну, котра продовжує жити в Росії.

Телеведуча Світлана Леонтьєва попередила Сумську в інтерв’ю, що не може не поговорити з Олею на болючу для неї тему: «Твоя донька одружена з російським актором, має двох діточок – і вони живуть в Млскві. Ти з нею розмовляєш?» «Світланко, а як ти собі уявляєш, щоб я не розмовляла з дитиною? Я завжди намагаюся знайти слова, щоб якось пояснити цю ситуацію. Я не знаходжу їх! Тому що це страшний материнській біль», – емоційно відповіла Сумська.

Акторка зізналася, що вже давно не бачила онуків: «Там все прослуховується. Телефонувати можна, але говорити дуже стримано. Я просто дивлюся на онуків, як вони ростуть». «Скільки їм вже?» – перепитала телеведуча. «Пять і три», – відповіла Сумська. І зразу ж додала: «Мені треба заспокоїтися». Бесіда перервалася та продовжилася після того, як Ольга опанувала себе та її заплакане обличчя гримерка привела до ладу. «Я читаю страшні речі, які пишуть і мені, і їй пишуть… Але я не можу нічого зробити – це безпорадність, – Сумська знову починає плакати. – Це трагедія тисяч українців і їх родичів, які знаходяться там. Просто я відома людина – і мені «прилітає».

«Моїх кровинок звати Єва і Даня, – продовжила про онуків. – Не бачила їх вже рік. Я їм по телефону читаю українські казки. У них няня з Харкова, вона теж їм читає українською. Ми надолужуємо хоча б так».

Також телеведуча завела розмову про друзів Сумської у Москві. Та каже, що близьких товаришів в неї там не було ніколи: «Це знайомі колеги, знімалися разом, а потім «до побачення». Я ні з ким близько не підтримувала стосунки. Але є люди, які поважають Україну – це відомі люди, свідомо не називаю їх прізвищ. Але скажу, що дві відомі там людини мені повсякчас телефонують і просто питають: «Як ви?» Вони все розуміють та співчувають».  

Читайте також: Наречений-мільйонер онуки Софії Ротару вперше розповів про свою родину

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: