Стало відомо, за яку фантастичну суму Пугачова продає особняк у Підмосков'ї

В агентствах з продажу елітного житла з'явився новий лот – розкішний особняк із села Грязь
фото з відкритих джерел

Поки за замком доглядає онук артистки Нікіта Пресняков

Російська співачка Алла Пугачова виставила на продаж свій особняк у підмосковному селі Грязь. За даними російських ЗМІ, співачка поверталася до Росії саме заради того, щоб вирішити питання з нерухомістю.

Не встигла Пугачова разом із дітьми відлетіти приватним літаком до Ізраїлю, як в агентствах з продажу елітного житла з'явився новий лот – розкішний особняк із села Грязь. Саме тут жила Алла Борисівна та її чоловік та діти до лютого 2022 року. Проте поки що бажаючих придбати її будинок не знайшлося. Інсайдери повідомляють, що Примадонна прилітала до Росії, щоб оформити всі документи на продаж свого майна. 

Ціна на особняк досить висока. Як повідомляє телеграм-канал Mash, вартість лота – мільярд рублів. Але оскільки житло виставляється з позначкою «терміново», то цілком імовірно, що господарі знизять ціну. Щоправда, поки що лавини дзвінків не надходить. Хіба що допитливі журналісти намагаються під виглядом покупців проникнути всередину замку.

Поки майно ще не продано, там тимчасово мешкає онук Пугачової, Нікіта Пресняков. Разом із дружиною вони підтримують порядок у купі кімнат та прилеглої території.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: