Тіна Кароль потрапила у гучний скандал через вихід альбому Scandal

Тіна Кароль
фото з відкритих джерел

У мережі артистку засудили за співпрацю з саунд-продюсером Олександровим, який працював із російськими артистами

Співачка Тіна Кароль повідомила про вихід свого англомовного альбому Scandal та потрапила у скандал у реальному житті. У мережі артистку засудили за співпрацю з саунд-продюсером Аркадієм Олександровим, який працював із російськими артистами, включаючи Зіверт та Діму Білана.

«Нарешті вийшов альбом. Можна слухати на всіх стримах. Чекаю на відгуки. Дякую моєму генію та другу Аркадієві Олександрову за спільне написання того, що ми любимо», – написала співачка. Шанувальники їй відповіли: «Продюсер російський, альбом англійський. А ви, українці, чекайте», «Чому цей саундпродюсер в одному ряду з вами вказує тих, хто підтримує Пуйла? Сєдокова, Білан?».

«Поет, композитор і співавтор альбому «Красиво» Аркадій Олександров перевів «Скандал» з російської на англійську. Олександров живе у Києві, до 24 лютого писав пісні для Діми Білана, Валєрії і Zivert. Профіль в інсті у нього закритий, тому його позиція невідома. Але якщо Кароль продовжила співпрацю, то очевидно він більше не співпрацює з росіянами», –  повідомив телеграм-канал «Культурная прачечная».

У коментарі НВ пресслужба Кароль наголосила, що Олександров неодноразово озвучував свою позицію щодо війни в Україні, прямо засуджуючи повномасштабну війну Росії проти України та не відвідував РФ з 1999 року.

«В англомовний альбом Тіни Кароль Scandal увійшли пісні, написані у 2020-2021 році. Автором пісень являється Тіна Кароль у співавторстві з Аркадієм Олександровим, до якого сьогодні прозвучали «закиди». Наголосимо, що Олександров неодноразово наголошував Тіні на своїй непохитній позиції щодо війни в Україні, прямо засуджуючи повномасштабну війну росії проти України та не відвідував країну-агресора з 1999 року. Над адаптацією тексту англомовного альбому Scandal працювала Яна Майоронікова, тому що з початку війни Тіна Кароль не виконує російськомовні пісні, якими б великими хітами вони не були», – коментує НВ співпрацю з Олександровим пресслужба артистки.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: