Оля Полякова прокоментувала чутки про розлучення з чоловіком

Полякова зізналася, що її стосунки з чоловіком дуже змінилися
фото з відкритих джерел

Співачка зізналася, що в її шлюбі все не так ідеально

Cпівачка Оля Полякова в авторській програмі «Дорослі дівчатка» розповіла про особисте – теперішні стосунки з чоловіком, бізнесменом Вадимом Буряковським. За словами артистки, пліткарі вже встигли їх розлучити.

«Хтось пустив слух, що я розлучилася з Вадиком. Я не розумію, звідки ці ноги взагалі ростуть, тому що і моєму Вадику його друзі задавали запитання: «Ви розлучилися?» Хтось пустив цю чутку. Я не розлучаюся з Вадиком», – заявила співачка.

Полякова зізналася, що нині її стосунки з чоловіком дуже змінилися: «Ми зараз спілкуємося набагато більше, ніж спілкувалися до війни. Принаймні ми зідзвонюємося кілька разів на день, чого раніше не було. Якщо я їхала на гастролі, я могла три дні не дзвонити. Зараз ми весь час у спайці. Чому? Тому що в нас купа запитань і у нас ніби спілкування стало більше».

Тим часом співачка зізналася, що в її шлюбі все не так ідеально: «Ми відвикли одне від одного. Коли ми сходимося на одній території, ми сваримося страшно. Сваримося так, що просто не можемо одне одного витримувати, тому що звикли жити на відстані. Це страшно. І я розумію, що коли ми почнемо жити разом, якщо до цього не розбіжимося, то до цього треба буде знову звикати. Але я не розлучилася і не збираюся. Годі розпускати ці плітки».

Раніше «Главком» писав, що співачка Полякова розповіла, як переживає розлуку з дочками, які нині вчаться в Лондоні. Старша донька Полякової, 17-річна Маша вступила до музичного коледжу в Лондоні. А 11-річна Аліса – до елітної школи-пансіону.

Читайте також: Оля Цибульська розповіла, чому її брат опинився під слідством: Забрали все

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: