«Океану Ельзи» – 30. Група анонсувала великий ювілейний концерт у Києві

«Це «Той день», коли ми зустрінемося, щоб бути разом. Щоб допомагати тим, завдяки кому ми є зараз і матимемо завтра. Щоб наближати разом найважливіший, наш спільний Той День»
фото з відкритих джерел

12 жовтня «Океан Ельзи» зіграє концерт «Той День»

Гурт «Океан Ельзи» зробив анонс масштабного концерту, який буде присвячений 30-річчю діяльності гурту.

Перший великий виступ гурту від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні відбудеться 12 жовтня о 18:00 у столичному Палаці спорту. Дата обрана не випадково, так як саме вона вважається офіційним днем народження гурту.

За словами музикантів, це в жодному разі не буде святкування, адже «всі святкування – після перемоги». Натомість, це буде день, аби «відчути своїх поруч».

«Цього року, 12 жовтня, нам – 30 років. І той день ми хочемо провести разом з вами на нашому виступі в Києві! Ні, це не святкування – всі вони будуть потім, після Перемоги. Це той день, коли відчуваєш своїх поруч. Знову. І поки не можемо, з очевидних причин, зустрічатись на стадіонах, побачимось у Палаці спорту!», – наголошують артисти.

Афіші для концерту розробив відомий українських художник Нікіта Тітов.

«Океану Ельзи» – 30. Група анонсувала великий ювілейний концерт у Києві фото 1

Нагадаємо, «Океан Ельзи» вперше з 2022 року випустив нову пісню «Відповідь». Відеокліп на пісню було опублікувано на ютуб-каналі гурту. 

«Відповідь» – вона про біль і пам'ять. «Відповідь» – вона про довічну вдячність. «Відповідь» – вона про складний і довгий шлях до Перемоги. Вона про запитання «скільки ще?…» і про відповідь, яку кожен точно може знайти в своєму серці», – розповіли «Океан Ельзи».

Також «Океан Ельзи» випустив першу англомовну пісню «Voices Are Rising» невдовзі після повідомлення про створення першого в історії існування колективу англомовного альбому. До слова, Святослав Вакарчук розповів, як Сергій Жадан врятував його від смерті. 

Читайте також: ТОП-100 золотих хітів Незалежної України

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: