Івану Поповичу – 75. Народний артист пояснив, чому святкував ювілей у Львові і Ужгороді, але не в столиці

На честь 75-річчя легенда української естради дасть концерт в Ужгороді
фото: Народний артист України Іван Попович/Facebook

«Я не маю таких грошей, аби арендувати Палац «Україна»

Народний артист Іван Попович відзначив би сьогодні своє 75-річчя у Національному палаці «Україна», але не має грошей на його оренду. Про це легенда української естради розповіла в інтерв’ю «Главкому».  

«Я би хотів провести концерт у Національному палаці «Україна». Наскільки мені відомо, за оренду палацу треба платити пів мільйона гривень. Таких грошей я не маю, і не знаю, до кого звертатися», – зазначив Попович. 6 лютого відбувся концерт співака у Львові, а сьогодні, 22 квітня, він порадує своєю творчістю жителів і гостей Ужгорода. 

На питання про те, чи зважає Міністерство культури на такі дати, як 75-річчя легенді української естради, артист заявив, Мінкульт не має до Палацу культури діла.

«Палац підпорядкований Державному управлінню справами президента. Палац фактично на самоокупності. Хіба що Міністерство напише листа із проханням знизити цю оренду. Можливо, Міністерство культури має на це якісь кошти», – додав Попович.

Нагадаємо, сьогодні, 22 квітня, співак та композитор Іван Попович відзначає свій 75 день народження. За своє життя Іван Попович став співаком-легендою, його називають «закарпатським соловейком» і поруч із Василем Зінкевичем та Назарієм Яремчуком він вважається одним із зачинателів «класичної» української естради.

До слова, легенда української естради Іван Попович ображений на співака Дзідзьо, оскільки той віддав перевагу концертам в Америці та з Олександром Пономарьовим виступам із ним.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: