Зі студенських років. EL Кравчук розповів про дружбу з Андрієм Данилком

EL Кравчук та Данилко дружать багато років
фото з відкритих джерел

Виконавець каже, що товариш його підтримав, коли помер тато

Виконавець EL Кравчук в інтерв’ю блогерці Аліні Доротюк розповів про багаторічну дружбу з колегою по сцені Андрієм Данилком. 

«Він дуже яскрава особистість. У нас банальна, проста дружба, яка розпочалася ще, коли ми були студентами. Були роки, коли ми менше спілкувалися, потім – більше. Намагалися разом щось робити. Він написав для мене пісню «На облаках», – розповідає EL Кравчук.

EL Кравчук зізнався, що минулий рік виявився для нього найтяжчим – в країні розпочалась повномасштабна війна, а на початку квітня не стало батька артиста. Виконавець каже, що саме Данилко його підтримав, коли помер тато: «Він підтримав мене, коли було важко. Така особиста трагедія, ти ховаєш батька, у країні війна. Треба було отримати дозвіл, щоб туди поїхати, бо територію розміновували. Дуже складно це все. Я вважаю, що мій батько –жертва цієї війни. Він би ще жив», – каже Кравчук.

Тато музиканта помер 4 квітня, а рідне село звільнили днем пізніше, однак потрапити туди, поки територію не розмінували, було неможливо. Музикант дійшов аж до тодішнього очільника Київської обласної адміністрації Олексія Кулеби, той пообіцяв допомогти. «Всі мені допомагали як могли, – розповідав співак в одному з нещодавніх інтерв’ю. – Було таке фото, зроблене під час Другої світової війни, на якому дитина з мамою у розбомбленому Берліні ховають свого тата. Так було і в мене. Мій тато був дуже доброю людиною, у нього було багато друзів, багато людей хотіли б з ним попрощатися, але, на жаль, вийшло так, що ховали ми його з мамою удвох».

Читайте також: У мережі обговорюють найсуворіше фото майбутньої королеви Кейт Міддлтон

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: