Кирзові чоботи та берізки. Модний дім Dior звинуватили у прихованій рекламі Росії

Фрагмент зйомки
фото з відкритих джерел

Бренд опублікував кадри із рекламної кампанії нової різдвяної колекції

Модний Дім Dior звинуватили у прихованій рекламі Росії після того, як бренд опублікував кадри із рекламної кампанії нової різдвяної колекції. Негативні коментарі з'явилися на офіційному акаунті бренду в соціальних мережах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dior Official (@dior)

На знімках моделі позують у засніженому березовому лісі, демонструючи сукні та аксесуари з нової колекції. Бренд запідозрили у підтримці Росії через фон зйомки – засніженого березового гаю (в описі кампанії його, щоправда, назвали тундрою). «Російський слід» багато хто побачив також у чоботях моделей, що нагадують кирзові, синьо-білому візерунку, схожому на традиційну гжель, хороводі моделей та мереживі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dior Official (@dior)

«Як можна зараз рекламувати Росію?!», «Яка ганьба, Діор! Просування стилю країни, яку Європейський парламент оголосив терористичною країною», «Вони б одягли їм кокошники, а ще фуфайку в таборовому стилі», «Ви жартуєте? Це неповага до всіх людей, які борються за свою свободу та захищаються від російської агресії», «Французький бренд може серйозно отримати по голові за загравання з russian vibes не менше, ніж Balenciaga за педофільську рекламу» – пишуть шанувальники бренду.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dior Official (@dior)

Dior звинувачення на свою адресу поки що не коментував.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: