Чоловік Руслани Писанки пояснив, чому вирішив її перепоховати: «Мені наснився сон»

Майстри мають встигнути виготовити памʼятник до дня народження Руслани – 17 листопада
фото з відкритих джерел

Знаменитість спочиває на столичному кладовищі поряд із рідними – татом, мамою та братом

Ігор Ісаков пояснив, що саме спонукало його перепоховати дружину – відому телеведучу та акторку Руслану Писанку. Про своє рішення він розповів виданню «Обозреватель».

Ігор Ісаков, вдівець телеведучої Руслани Писанки, яка раптово померла від онкологічної хвороби, зізнався, що довгий час після її смерті відчував тривогу – йому здавалося, що померла не має спокою. Тому вирішив перенести місце спочинку дружини із крипти Спасо-Преображенського собору на кладовище в Берківцях, де поховані родичі артистки.

«Мені наснився сон: я, Руслана та її мама – кудись їдемо в машині. І так їм добре удвох, сміялися. Прокинувся і подумав: мабуть, треба, щоб уся сім’я була разом. Зараз, коли вона разом із рідними, мені спокійно, відлягло на душі», – поділився чоловік акторки.

Ігор Ісаков зауважив, що не планував розповідати про це, поки не буде готовий пам'ятник. Тоді всі зможуть побачити місце поховання акторки. За планом, майстри мають встигнути до дня народження Руслани – 17 листопада.

«Мрію, щоб у цей день приїхав на кладовище священник, якого вона дуже поважала. Митрополит Олександр настільки перейнявся свого часу нами: освячував будинок, спілкувалися багато. Домовилися, що якщо матиме час, то проведе службу на її могилі поряд із рідними – татом, мамою та братом. Запросимо близьких та друзів – хто зможе, той прийде», – зазначив Ісаков.

Пам'ятник у Руслани Писанки буде такий самий, як і в рідних, що спочивають поруч, адже це сімейне поховання.

«Не буде нічого пафосного, бо вона цього ніколи не любила. І я не думаю, що це зараз потрібно», – підсумував Ігор Ісаков.

Ігор Ісаков та Руслана Писанка у лікарні
Ігор Ісаков та Руслана Писанка у лікарні
фото з відкритих джерел

Також чоловік розповів про останній день життя дружини. Після хімії у жінки на якийсь час зник апетит, а в останній день настало поліпшення. Тоді подружжя багато спілкувалося. «Я кашу їй приготував – з’їла ложок п’ять. Так радів: вона усміхалася, порозовіла. Наші знайомі попросили налаштувати їм газонокосарку-робота. Ми разом з Русланою дивилися в ютубі відео, як її встановлювати. І вона нам так сподобалася, кажу: «Русю, нам додому теж потрібен такий робот». А вона згадала, що у її колеги, актора Івара Калниша, є подібний інструмент. Мовляв, він розповідав: «Приїжджаю додому, сідаю в крісло, запалюю цигарку, а вона бігає по траві». Ми навіть обговорювали місце, де її поставимо. Так було душевно нам разом того страшного дня», – поділився Ісаков.

Зазначимо, ведуча Руслана Писанка пішла з життя 19 липня 2022 року. Артистка померла у Німеччині, де вона боролася з тяжкою хворобою – рак. Прощання з Русланою Писанкою відбулося 21 серпня минулого року в Спасо-Преображенському соборі.

До слова, Ігор Ісаков розповів, як його дружина боролася з важкою недугою та розповів, чому Руслана згоріла так швидко.

Зауважимо, про місце поховання знаменитості не було відомо аж до дня похорону. Прах Руслани Писанки та її матері мав покоїтися в усипальниці Спасо-Преображенського собору.

Нещодавно стало відомо, що Руслану Писанку перепоховано біля родичів, які також трагічно пішли з життя через онкологію.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: