Сторінку парамедикині Пташки з «Азовсталі» в Інстаграм заблокували: що сталося

фото з відкритих джерел

Наразі дівчина писатиме пости в телеграмі та у твітері

Сторінку в інстаграмі Катерини Поліщук – парамедикині «Азовсталі» – заблокували на місяць. Катерина розповіла, що вела цю сторінку упродовж трьох років. Наразі дівчина писатиме пости в телеграмі та у твітері.

«Вгадайте, кого заблокував інстаграм на місяць? Так-так. Транслюєш свої думки? На нафіг, мінус сторінка, якій три роки. Ну що ж, я в телеграм, чекатимемо, коли інст інтубують і будемо обачніші в прямоті своїх висловлювань», – заявила «Пташка».

Нагадаємо, звільнена з полону захисниця «Азовсталі» Катерина Поліщук з позивним «Пташка» отримала нагороду від президента України. Володимир Зеленський вручив їй орден ІІІ ступеня «За мужність». «Нагороду я присвячую моїм полеглим побратимам, які навчили мене мужності. Багато емоцій про цю нагороду, але… я вдячна і наполегливо працюватиму далі», – написала Катерина Поліщук на своїй сторінці у Facebook. Захисниця «Азовсталі» також висловила слова вдячності та підтримки президенту та зіткнулася з хвилею хейту. Її допис зібрав тисячі коментарів, серед яких були й образливі, щось на кшталт «медалями купили дівку». Знайшлися критики, серед яких і відомі політики.

«Чужі не зламали і своїм не дам. Я чекала такої ситуації, бо ідеальний образ мене малював кожен і риси цього ідеалу були в кожного свої. А тут виявляється в мене і думка своя є, і людиною без позиції мене не назвеш, і ще й огризаюсь, а не мовчки каміння спиною ловлю. А я до того ще й лаюсь, сплю на боку і не люблю яблук. Сталевію далі; гартують і будую план подальшої дипломатичної та медійної роботи для звільнення наших хлопців і дівчат. Дякую тисячам, що підтримали і підставили плече», – написала Пташка.

Раніше «Главком» писав, що в родині Катерини Поліщук сталося горе.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: