Дружина актора Ханумака зізналася, що їй добряче «прилітає» за втечу чоловіка до США

Блогерка зізналася, чи планує її родина повертатися в Україну
фото з відкритих джерел

Відомий актор Руслан Ханумак знайшов з родиною тимчасовий прихисток в Америці

Блогер-мільйонниця Аліна Шаманська разом з сином та чоловіком – актором та режисером Русланом Ханумаком ще до початку повномасштабної війни поїхала на відпочинок до США. Разом родина знаходиться і досі. У ефірі підкасту «Олега френди» Шаманська, що приїхала на якийсь час в Україну, розповіла, за що їй дістається від хейтерів, а також зізналася, хто для неї є нині ідеальним чоловіком.

Блогерка прокоментувала хейт у свій бік, стосовно виїзду з країни: «Не можу назвати це хейтом… Вірніше прилітає багато хейту за Руслана, мого чоловіка. 90% всього багна, яке ллється на мене – через нього. Але я вважаю, що він сам має відповідати за свої вчинки. А щодо мене – це не хейт, а інше – я бачу, що дівчатам сумно, коли я не з ними. Коли я в Україні, їм, наче, спокійніше», – розповідає Аліна Шаманська.

За словами Шаманської, її приїзди в Україну говорять про одне – вона дуже мріє повернутися додому.

«Мене тягне в Київ так, що неможливо передати словами! Я вже зрозуміла, що війна в рази важче переживається, коли ти там. Тут навіть під повітряну тривогу та страшні новини, мені якось легше. Я бачу, людей, життя, що щось відбувається. А за кордоном я постійно себе гризу, бо далеко від людей, але ж я рятую сина. Я безумовно повернуся додому, бо жодна Америка, яку я дуже люблю, не замінить мені моїх людей! Люди – це перше, що творить країну», – розповіла блогерка в інтерв’ю.

Під час розмови ведуча зізналася – для неї «ідеальним чоловіком сьогодення» є воїн ЗСУ. Проте 5-річний син зірки – теж чудовий претендент на цю роль. «Артурчик – найкращий чоловік! Він каже, що вб’є Путіна. Мені здається, якщо б мій син був дорослим, я б його не втримала вдома – він вже був би в ЗСУ. Він мені часто каже: «Мама, закинь мене до Путіна, я хочу його вбити». Він це візуалізує і мріє про це, адже теж дуже хоче додому», – поділилася Аліна Шаманська.

Навіть перебуваючи в безпеці, Аліна не відгороджується від українських реалій, зізнається – у США не вимикає оповіщення про повітряну тривогу і вся її родина знає, коли Україні загрожує небезпека.

«Син теж розуміє все те, що відбувається на батьківщині. Коли я приїхала сюди, він просив мене показати зруйновані будинки, постійно питає, чи все добре зі мною, чи не прилітали ракети. Перший раз він взагалі просив мене не летіти в Україну – боявся, щоб зі мною нічого не трапилося, сказав: «Хочу, щоб у мене була жива матуся». Це все просто до мурашок і до сліз», – додала блогерка.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: