Дочка вперше показала легендарну Маргариту Терехову, яка через хворобу прикута до ліжка

Міледі у фільмі «Д'Артаньян і три мушкетери»
фото з відкритих джерел

Маргарита Терехова страждає на хворобу Альцгеймера

Дочка легендарної радянської актриси Маргарити Терехової, яка зіграла Міледі у фільмі «Д'Артаньян і три мушкетери», вперше за 10 років показала свою маму, яка багато років бореться з важкою хворобою.  

Маргарита Терехова страждає на хворобу Альцгеймера. Через підступну недугу поруч із нею завжди перебувають доглядальниці. Маргарита Борисівна нікого не впізнає, не розмовляє і має не такий вигляд, який пам'ятає багатомільйонна армія шанувальників. За словами дочки, її мати страждає від провалів у пам'яті, а з рідних зазвичай пізнає лише молодшу онуку Віру.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Anna Terekhova (@grace_terekhovanna_tais)

Актриса Ганна Терехова поділилася зворушливим знімком Маргарити Терехової. На ній зовсім висохлими руками Маргарита Борисівна тримає молитвослів.

Нагадаємо, родина Терехової ніколи не жила багато. Після того, як акторка важко захворіла, близькі багато грошей витрачають на лікування артистки та доглядальниць. Син Олександр і дочка Ганна зробили все, щоб їхня найближча людина жила гідно.

«Альцгеймер прямо накочує так потужно. Через три-чотири роки ти про людину не впізнаєш», – розповідав син артистки Олександр. За його словами, у свій час ні він, ні його сестра не здогадувалися про розвиток у мами страшної недуги, списуючи її дивацтва на особливості характеру. А забили на сполох, коли ситуація погіршилася. «Нам спочатку було незрозуміло, що з мамою. Вона розгублена людина, все в цих вищих сферах витає. Але в якийсь момент ця розсіяність і відчуженість перетекли у хворобу. І в такий момент потрібно брати за шкірку і везти до лікаря, навіть незважаючи на те, що вона каже: «Зі мною все добре!» – додав Олександр.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: