Блогер-мільйонниця Шаманська зізналась, як із заробітком у 6 тис грн змогла зробити ринопластику

Ведуча згадала свою програму на українському телебаченні, де у прямому ефірі лягла під ніж
фото з відкритих джерел

Відома блогерка і телеведуча відверто розповіла про свої пластичні операції

Блогерка і телеведуча Аліна Шаманська у підкасті «Олега френди» розповіла, які втручання робила у свою зовнішність та чесно зізналась, як із заробітком у 6000 гривень змогла зробити ринопластику.

Аліна Шаманська приїхала в Україну з США, де з родиною знайшла тимчасовий прихисток під час війни. Під час розмови у ефірі підкасту «Олега френди» ведуча згадала свою першу авторську програму на українському телебаченні, де у прямому ефірі лягла під ніж.

«Я взагалі нічого не приховую. У мене була ринопластика – ніс, видалення комків Біша, хейлопластика, вколола ботокс в лоб, а ще вирізала кісточку на нозі, але це вже напів пластична, напів хірургічна операція», – зізналася Аліна Шаманська в інтервʼю.

Блогерка зазначає – чи не про всі ці операції вона розповідала своїм прихильникам. Причинами кожного втручання називає комплекси і бажання стати кращою:

«Наприклад, ця кісточка на нозі. Був один зірковий хлопець, співак, який мені страшенно подобався – ексклюзив! Але не будемо називати його імʼя. І щоб ви розуміли, який то був комплекс, ми з ним гуляли, пили каву і раптом він запросив мене додому. То реально було не навʼязливо – надворі було дуже холодно і нічого не працювало, тому було логічно зайти в дім, випити кави. І мені так хотілося піти до нього, але я не могла зняти туфлі, адже страшенно стидалася кістки на нозі», – поділилася телеведуча.

А ось омріяна ринопластика далася їй нелегко, адже на той час починаюча телеведуча мала скромний заробіток 6000 гривень.

«Я заплатила лише за розхідні матеріали. Коли в мене не було грошей, але була мета – я шукала шляхи. Я прийшла до генерального директора каналу, на якому тоді працювала, і запропонувала зробити операцію в прямому ефірі – такого на українському телебаченні на той час ще ніхто не робив. Я отримала згоду, але грошей мені не дали, тому я домовилась про бартерні умови», – розповіла Аліна Шаманська.

Крім того, блогерка оголосила ціни, які виклала за операції. Вініри коштують 10000 доларів, проте завдяки рекламі в Інстаграм вона віддала лише половину вартості. Хейлопластика коштувала їй 3000 доларів, а ринопластика – 3000 доларів.

Раніше «Главком» писав, що Аліна Шаманська зізналася в інтерв’ю, що їй добряче «прилітає» за втечу чоловіка – актора Руслана Ханумака – до США.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: