Зеленський розповів, як часто бачить своїх дітей та про що розмовляє з 10-річним сином

Скріншот відео
фото з відкритих джерел

Володимир Зеленський зізнався, що зустрічається з сином та дочкою приблизно раз на два тижні

Президент України Володимира Зеленського в інтерв’ю для Sky News згадав про перші дні повномасштабного вторгнення, стосунки з родиною та зізнався, як йому вдається в такі страшні часи не втрачати почуття гумору.

Журналістка Кей Берлі на початку бесіди попросила згадати про ранок 24 лютого. «Складно було. Я згадую фрагментарно дружину, своїх дітей – це як фотографії з мого життя. А потім почався довгий день, який не закінчився досі. Я приїхав на Банкову, був першим, згодом почала з’їжджатися вся наша команда», – розповів Зеленський.

«Наскільки близько ворог був біля вас? Є окремі припущення, що вони були за два кілометри», – запитала журналістка. «Чесно кажучи, ніхто цього точно не знає. Працювали дрг-групи, якихось людей затримували в урядовому кварталі. Одна з груп була затримана у парку біля ВР України. Послухайте, ну для мене – це просто частина війни».

На запитання, як справляється з емоціями, відповів так: «Я не втратив почуття гумору. Вважаю, коли люди втрачають це, вони втрачають адекватність. Маєш бути розумним, адекватним і хоробрим, тому що ти лідер. Це дуже важливо. І нецікаво, що ти відчуваєш. Ти повинен це робити. А щоб бути адекватним, важливо перевести дух. Мати 15 хвилин, щоб поговорити з дітьми телефоном чи щось інше. Без якогось плачу, що це дуже важко й складно – керувати країною. Без цього. Тому почуття гумору, коли ти можеш іноді пожартувати, засвідчує, що з тобою все гаразд, ти сильний і можеш контролювати ситуацію. Гумор робить тебе людиною».

Коли журналістка попросила президента розповісти про свою родину, він радо посміхнувся: «Чи хороший я батько, треба запитати в моєї сім’ї. Це зовсім неввічливо з мого боку говорити про себе.  Я думаю, що вони мене люблять, не просто думаю – я це відчуваю. Ці почуття найкращі, і я хочу їх зберегти. Це найважливіше, що в мене є – моя сім’я. Частіше я бачу свою дружину, ніж дітей. Шкода, що я не можу бачити їх частіше В останні два місяці ми зустрічалися приблизно раз на десять днів чи два тижні. Могли разом поїсти, поговорити. Моя дочка стала студенткою цього року, син – ще маленький хлопчик. Йому десять років»

«Про що ви з ним говорите?», – запитала Кей Берлі. «Я більше слухаю. Він такий цікавий! Йому лише 10, а розмірковує, як дорослий. Знаєте, це трагедія для українських родин, тому що всі наші діти стали різко дорослими. Вони всі говорять про війну. Вони всі говорять про те, коли ми переможемо. Вони точно це знають, і вони знають краще, ніж я, здається», – відповів Зеленський.  

Читайте також: Данилко зізнався, що першим зробить, приїхавши до Москви

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: