Панін хоче приїхати в Україну з вибаченнями за фразу «Крим – наш»

Актор проживає в Іспанії
фото з відкритих джерел

Панін визнав, що більшість росіян зазомбовані

Російський актор Олексій Панін, який був оголошений у розшук у Росії, знову звернутися до українців, аби попросити вибачення за фразу «Крим – наш». Артист виправдовується, що був зазомбований, як і всі росіяни, тому неправильно сприймав ситуацію. Понад вісім років артист перебуває у чорному списку України, проте з першого дня повномасштабної війни відкрито виступає проти путінського режиму.

У своєму Instagram Панін визнав, що помилився. Він підкреслив, що українська влада правильно зробила, порушивши проти нього кримінальну справу.

«Хочу звернутися до керівника СБУ України. Звернувся б до Володимира Зеленського, але ми з ним не знайомі. Дуже смішна історія вийшла. У 2014 році на мене в Україні порушили кримінальну справу щодо зазіхання на територіальну цілісність країни. Правильно зробили, насправді. Тому що у 2014 році я був абсолютно дурний і наївний хлопчик.Ну не хлопчик уже, але одним словом йолоп. І мав необережність через свою дурість і під впливом алкоголю бігати з російським прапором і кричати: «Крим – наш», – сказав Олексій Панін.

Актор проживає в Іспанії та запевняє, що йому від Києва нічого не потрібно: ні житло, ні робота, ні притулок. Проте, за словами Паніна, дивно вважати його ворогом України.

Панін хоче приїхати в Україну з вибаченнями за фразу «Крим – наш» фото 1

«Щиро жалкую, що я був такий самий, як і багато росіян, зазомбований. До чого це я, на мене зараз у Росії порушено кримінальну справу, я перебуваю в розшуку, тому що з першого дня війни я не підтримую вбивцю і злочинця Путіна. Досі в Україні я перебуваю в списках осіб, які є загрозою для країни. Я впевнений, що це – помилка. Списки оновлюються, напевно, просто, мене звідти не прибрали. Мені нічого не потрібно від Києва. Дивно, що я досі перебуваю у цих списках», – резюмував росіянин.

Раніше «Главком» писав, що відомий російський актор показав пророче відео про Путіна: у вірші змінили лише назву.

Читайте також: Відомий російський актор заговорив українською: росіяни істерять про «кінець кар’єри»

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: