«Оскар» несподівано відмовився від традиційної червоної доріжки із зірками: що сталося

Минулого року актори йшли на церемонію по червоній дорожці
фото з відкритих джерел

95-та церемонія вручення премії відбудеться у ніч проти 13 березня 2023 року

Церемонія вручення «Оскара» вперше з 1961 року пройде без червоної доріжки. Про це повідомили в інформаційному агентстві Associated Press.

Доріжка отримає відтінок пісочного чи шампанського кольору. Це станеться через те, що її вперше розмістять у закритому приміщенні, а не просто неба, як раніше. Креативний консультант Ліза Лав пояснила, що це буде зроблено для того, щоб захистити зірок та камери від негоди та щоб допомогти перетворити прибуття зірок у вечірній захід.

Ліза Лав завжди наголошувала на невідповідності між елегантним дрес-кодом «Оскара» і тим фактом, що люди приїжджають, щоб сфотографуватися при денному світлі, опівдні. У 2023 році подібної нестикування не буде. Організатори «Оскара» вважають, що їм не слід відмовлятися від самого поняття «червона доріжка», оскільки це образний вираз.

95-та церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться у ніч проти 13 березня 2023 року. «Червона доріжка» стартує о 1:00 за київським часом, а вручення премій о 3:00. Основна церемонія триватиме три години.

Читайте також: Том Генкс, Джаред Лето та гучний скандал. Оголошено переможців антипремії «Золота малина»

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: