Осадча гнівно обурилася тим, над чим сміються українці: Не народ, а мотлох

Осадча: Тобто раніше протестувати не було проти чого?
фото з відкритих джерел

Осадча про протести в РФ: Молодь кричала: «Путіна в окопи. Тобто, воювати треба, але не тим, хто вийшов?

Телеведуча Катя Осадча, коментуючи акції протесту в РФ проти часткової мобілізації росіян, назвала їх учасників жалюгідним мотлохом.

«Не буду перепощувати жалюгідні марші і протести. На болотах вийшли кричати «нєт войнє», тільки коли їх улюблений керівник вирішив до нас відправити на екскурсію, – написала Осадча. – Тобто раніше протестувати не було проти чого? Фу! Бридко, низько, не народ, а мотлох».

Телеведуча нагадала, що люди в Росії кричать «життя нашим дітям». Це й обурило її, адже окупанти вже сім місяців убивають українців, але це не хвилювало росіян та не хвилює.

«Не народ, а мотлох. Та жалюгідна молодь кричала «Путина в окопи». Тобто воювати треба, але не тим, хто вийшов на протест, а тим, хто це вигадав? Хтось у тій країні має розум? Якесь суцільне дно. І без варіантів  – посилюватимуть виробництво великих пластикових пакетів. Те й заслуговують», – жорстко написала Катя Осадча.

Нагадаємо, що після оприлюднення Путіним заяви про часткову мобілізацію, в Росії почалася паніка. В Україні, навпаки, з’явилися багато фотожаб та мемів на цю тему: українці  потішаються з карликового диктатора та зляканих росіян. Радять їм брати з собою пластикові пакети та бідкаються, де ж поховати таку кількість призовників.

Читайте також:

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: